PRIHLÁS

Vedľajšie misie v Cyberpunk 2077 budú unikátne, hráči ešte nič také nevideli

Aspoň to teda o nich tvrdí človek, ktorý je za všetky misie zodpovedný

pridal play3man 10.9.2018 o 20:12 pod hry
Vedľajšie misie v Cyberpunk 2077 budú unikátne, hráči ešte nič také nevideli

HRY > NOVINKY >

CD Projekt Red je vďaka svojej sérii Zaklínač známy najmä prepracovaným príbehom s veľkým množstvom obsahu - to isté sa tak nejak očakáva aj od pripravovanej RPG hry Cyberpunk 2077. Túto situáciu si pochopiteľne uvedomujú aj samotní autori, a tak sme v poslednej dobe o hre počuli najmä v súvislosti so samotnými príbehovými úlohami. Ako však hovorí šéf vývoja questov, minimálne podobný prístup, ktorý sme mohli vidieť v Zaklínačovi, budeme môcť vidieť aj v Cyberpunk 2077, a to nielen pri hlavných úlohách, ale aj vedľajších:

"Spôsob, ktorým vytvárame vedľajšie úlohy, veľmi často súvisí s hlavným príbehom. Po tom, čo sme napísali a načrtli hlavný príbeh, zistili sme, že s niektorými postavami by sme chceli stráviť viac času a to aj s kúskami starého príbehu, ktorý sa nevyužije." - ozrejmuje Patrick Mills.

Veľakrát sa totiž stretli s tým, že niečo vystrihli z hlavného príbehu, no nakoniec sa to rozhodli predsa len využiť ako vedľajšiu misiu:

"Keďže nemusí byť súčasťou niekoľkohodinového príbehu, máme viac slobody s tým, ako s udalosťou naložiť. Pre vedľajšie misie máme pravidlo, vďaka ktorému musí byť súčasťou každej jednej niečo, čo ste doteraz nevideli - musí tam byť niečo, čo je skrátka odlišné. Nikdy z toho nebude mať pocit: "Poď sem, sprav to." Je to skôr choď tam, sprav to a niečo sa stane."

Na základe skúseností z ich predchádzajúcich projektov, pri ktorých využili podobný spôsob tvorby vedľajších misií, sa zdá, že sa máme na čo tešiť.





Páči sa mi! (+20)






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Herný kútik (2)
Zdieľajte s inými hráčmi svoj herný "kútik", vzájo...
|Xsplit premium na 12 mesiacov ... (0)
ahojte, ak niekto streamujete alebo sa nahravate, ...
|Commandos: origins (1)
Zravím vás. Pracujem na SK preklade hry Commandos:...
|Predam crash bandicoot n.sane ... (0)
Ahojte, predám cartridge verziu (komplet krabic...
|Ktory herny ntb (4)
Zdravim už dlhši čas rozmyšlam o kupe ntb mam 3 fa...
|Sector hraje ... (125351)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Filmy filmy filmy film... (47180)
O filmoch. Hádam chápete....
|Zberatelske a akcne figurky (h... (1842)
Zbierate akcne figurky? Pochvalte sa svojou zbierk...
|Hudba (4)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Metal & rock (7974)
diskusia o tvrdej hudbe...
|Svet, ukrajina, vojny ... (38383)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk