Ubisoft údajne posunul vydanie Watch Dogs Legion, aby hra vyšla rovno s novými konzolami |
Ubisoft rád vydáva hry priamo na launch nového hardvéru a to bude prípad asi aj ich ďalších tohtoročných hier
Watch Dogs Legion mal pôvodne vyjsť už niekedy začiatkom tohto roka, no nakoniec Ubisoft hru odložil a nový dátum zatiaľ neoznámil. Navyše Ubisoft odložil aj ďalšie hry a okrem nového Watch Dogs odložili aj Rainbow Six Quarantine a ďalšie tri veľké hry, pričom všetky by mali vyjsť aj na Xbox Series X a PlayStation 5. Najnovšie správy ale hovoria o tom, že Ubisoft minimálne Watch Dogs odložil práve kvôli tomu, aby hra vyšla priamo s novými konzolami.
Správu priniesli VGC, ktorí sa odvolávajú na svoje zdroje. Nie je to však nič nečakané. Ubisoft sa so svojimi hrami často spolieha práve na launch nového hardvéru a už mnohokrát sme ich videli vydávať svoje hry práve s novými konzolami, či dokonca príslušenstvom.
Navyše samotný Ubisoft CEO Yves Guillemot tiež prezradil, že ich sa koronakríza veľmi nedotkla, ale komunikujú so svojimi partnermi, aby spolu s nimi mohli upravovať svoj vydavateľský plán a takýmto spôsobom im pomôcť. Okrem toho by mu tiež nerobilo problém hry ďalej posunúť, ak by tento rok konzoly nakoniec nevyšli.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Zomrel Cary-Hiroyuki Tagawa, známy ako Shang Tsung z Mortal Kombatu 19
- Netflix oficiálne ohlasuje odkupovanie Warner Bros za 82 miliárd dolárov 136
- Čo získa Netflix odkúpením Warner Bros? 52
- Ako teraz vyjde poskladanie PC? Oplatí sa stále zložiť si ho, alebo kúpiť už hotov 127
- RECENZIA: Blood: Refreshed Supply 37
- Nové zľavy pred Vianocami 16
- Netflix vyhral ponuku na odkúpenie Warner Brosu, začína rokovania 80
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Arabi vlastnia prakticky celé EA 75
- RECENZIA: Project Motor Racing 13 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












