Dočkáme sa niekedy novej Zaklínač hry postavenej na Ciri? |
CDPR priznal, že je to niečo, čomu by sa v budúcnosti mohli venovať
Kirk McKeand z VG247 mal počas nedávnej Q&A možnosť položiť niekoľko otázok Jakubovi Szamałekovi, ktorý je hlavným scenáristom v CD Projekt RED. Tie sa týkali hlavne Ciri v Zaklínačovi, ktorá síce bola súčasťou trojky, no veľa času v nej nestrávila. Szamałek sa konkrétne vyjadril, že čo sa týka vývoja Zaklínača 3, práve toto ľutuje najviac:
"Je mi ľúto, že sme o niečo viac nepreskúmali minulosť Ciri," vysvetlil. "Je to úžasne bohatá a komplexná postava."
Sám priznal, že postava nedostala až toľko času, koľko by ako scenáristi chceli, no je to niečo, k čomu sa možno ešte dostanú niekedy v budúcnosti.
Vieme, že by po Cyberpunk 2077 mohol prísť ďalší Zaklínač projekt a Ciri rozhodne je jednou z logických možností, keďže je to obľúbená postava a zároveň ponúka zaujímavé možnosti toho, kam by sa dalo ísť s príbehom. Museli by však nájsť spôsob, ako naviazať na to, že hráči aj jej príbeh výrazne formovali svojimi rozhodnutiami v trojke.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 230
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 184
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >













