Area F2 skončila, autori hru rušia po žalobe od Ubisoftu |
Autori síce zastavenie hry odôvodňujú problémami v pochopení hrateľnosti, ale pravý dôvod poznáme.
Vyzerá, že Alibaba a jej pobočka Ejoy.com dobrovoľne rušia Area F2, čistú mobilnú kopiu Rainbow Six Siege. Ubisoft totiž pred pád dňami dal na súd nie autorov, ale Google a Apple za nestiahnutie hry z ich store, aj napriek tomu, že je to čistá kopia Siege. Alibaba pochopila, že to nebude najlepší postup a rovno ohlásili ukončenie hry. Respektíve jej predizajnovanie.
Síce zastavenie odôvodňujú ťažkým pochopením základov hry a náročnosťou, ale rovno hovoria, že hra potrebuje rozsiahle hlboké doladenia a možno aj kompletnú zmenu dizajnu, aby pritiahli toľko hráčov koľko na mobiloch môžu. Zatiaľ ďakujú fanúšikom za podporu.
Môžeme čakať, že ak sa hra niekedy vráti, bude predizajnovaná a zrejme hrateľnosť upravená, aby nepripomínala Rainbow Six Siege.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 14
- Nolanova Odysea skončila s vysokým hodnotením v recenziách 121
- Koniec diskov na PlayStation už Sony priniesol žalobu za viac ako 400 miliónov eur 118
- RECENZIA: DOOM: The Dark Ages | Revelations 15
- Zomrel Sam Neill, hviezda Jurského parku 46
- Šéfka Xboxu po masívnych prepúšťaniach mieri do poradnej skupiny americkej centrál 61
- Assassin's Creed Black Flag Resynced už predal 2 milióny kusov 80
- Assassin's Creed prekonal 250 miliónov predaných hier, Black Flag Resynced ďalej p 38
- OpenAI spúšťa GPT 5.6 pre všetkých 31
- Natívne porty Call of Duty: Black Ops 1 a 2 dorazili na PS4 a PS5, no za prekvapiv 30 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akcia / Multiplayer
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















