Práve bola ohlásená nová multiplayerovka DropTeam. Hra je sci-fi multiplayerová taktická simulácia mechanického pozemného boja využívajúca prelomový a silný 3D engine (toto som citoval, tak ak sa vám to s nižšie ukázanými obrázkami nezdá, možno neviete, kam sa next gen enginy budú uberať :). Dropteam má byť založený na zábave a akcii, ale uvidíme v ňom aj obsiahle sci-fi prostredia, realistickú fyziku, balistiku a modely zbraní (v preklade nevedeli sme spraviť dobrú grafiku, tak sme spravili aspoň rozsiahle prostredia a napísali pár fyzikálnych vzorcov). V multiplayeri si zahráte 20 máp doplnené o 10 single misií. Maximum hráčov pre multiplayer bude 16. Aby som to úplne nezhadzoval, niekedy sa aj jednoduchý model môže osvedčiť a byť hrateľný, len by musel byť za prijateľnú cenu (v tomto prípade veľmi, veľmi malú).
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 235
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 202
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Battlefront Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












