Crysis Remastered vyjde na Switchi podľa plánu |
Na rozdiel od ostatných platforiem príde Crysis Remastered na Switch v pôvodnom termíne a to 23. júla.
Na rozdiel od ostatných platforiem príde Crysis Remastered na Switch v pôvodnom termíne a to 23. júla. Tam je nakoniec veľmi pekný na daný výkon hardvéru. Rozbehať Crysis na mobilnom čipe v decentnej kvalite je veľmi dobrý výkon od Saber Interactive.
Zdá sa, že tam zobrali orezaný konzolový Xbox360/PS3 port a zatiaľ čo na Switch išiel pekne upraviť a sadol tam (uvidíme, aký bude mať framerate), vylepšiť ho na PC, Xbox One a PS4 nebolo také jednoduché a viac menej len zlepšili nasvietenie. Na obrázkoch, ktoré sme videli, nezvýšili ani hustotu vegetácie na úroveň pôvodnej PC verzie. S textúrami sa tiež výrazne nehrali, ak vôbec.
Uvidíme, čo s tým ešte dokážu spraviť. Crytek povedal, že hru odloží o pár týždňov, ale či to bude dostatok na nejakú zásadnejšiu zmenu je otázne. Možno aspoň upravia nastavenia v hre.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 258
- AI firmy vo veľkom skupujú a ničia knihy, chcú lepšie modely aj náskok pred konkur 99
- V EÚ začali platiť nové pravidlá práva na opravu, výrobcovia musia pomôcť aj po zá 49
- Spider-Man: Brand New Day podľa odhadov otvoril na 927 miliónoch dolárov 43
- 10 hier, ktoré posunuli hranie vpred 28
- Xbox konzoly už zvýšili ceny 73
- Spider-Man Nový deň - filmová recenzia 11
- Čínska FPS The Defiant ukazuje druhú svetovú vojnu z netradičného pohľadu 16
- Múmia 4 potvrdila návrat Beniho a Ardetha Baya 26
- RECENZIA: SENARA: The Sacrament 3 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Crytek / Saber Interactive Štýl: Akcia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














