Side questy v Assassin’s Creed Valhalla takmer nenájdete |
Autori hovoria o tom, že side questy nahradili v hre niečim iným, čo im v prípade zasadenia Valhally prišlo zmysluplnejšie.
Séria Assassin’s Creed je známa okrem iného aj bohatou ponukou side questov, ktoré môžete nájsť v obrovskom svete. Zhodnotenie ich kvality necháme na vás, no ak im nefandíte, zrejme vás poteší správa, že tradičné vedľajšie misie v novom Assassin's Creed Valhalla takmer neexistujú. Aspoň to tvrdí Darby McDevitt (narrative director). Namiesto vedľajších questov dostaneme world event udalosti, ktoré sa dejú vo svete hry a ktoré budú vyzerať popri hlavnej dejovej linke spontánnejšie.
McDevitt tvrdí, že sa touto cestou vydali preto, že je viac v súlade s rozprávaním hry. Hlavný hrdina je totiž v Anglicku vnímaný ako votrelec, tak vývojárom nedávalo veľmi zmysel, aby vo svete hľadal pripravené side questy. Od včerajšej prezentácie sme sa zároveň dozvedeli, že medzi ženskou a mužskou verziou Eivora sa viete prepínať kedykoľvek počas hry.
Valhalla zároveň ponúkne rozsiahle útoky, kde by sme mali vidieť veľké bitky. Budú tu rozsiahlejšie RPG mechaniky, ktoré vám umožnia formovať vývoj vašej postavy aj ovplyvňovať svet okolo. Novinkou bude aj súbojový systém, kde si viete prispôsobiť zbraň na každú ruku. Znova môžeme čakať obrovský otvorený svet, ktoré tentokrát doplní aj budovanie dediny.
Viac bude teraz záležať na voľbách, ktoré urobíte a ktoré vám otvoria vašu vlastnú cestu. Anglicko je rozdelené na časti, z ktorých každý má vlastný príbeh a vy ich budete svojimi rozhodnutiami ovplyvňovať. Napríklad zabijete vodcu danej oblasti a následne uvidíte, kto preberie vládu a ako ovplyvní dané územie, vašu dedinu, alebo celú krajinu. Takýchto rozhodnutí v hre bude viac a budete doslova formovať celú krajinu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 30
- Slovenská hra Medieval od Cypronie prekonala crowdfundingový cieľ za jediný deň! 41
- Google Maps dostáva najväčší update za posledné desaťročie, pribudne aj Gemini 23
- Súd so Sony o 2.7 miliardy dolárov práve začal - britská žaloba rieši ceny v PlayS 82
- RECENZIA: John Carpenter's Toxic Commando 21
- Crimson Desert predstavil svoje požiadavky na PC, ROG Xbox Ally a aj rozlíšenia na 53
- Microsoft k 25. výročiu Xboxu vydá niektoré klasické hry 25
- Nvidia zvýšila podiel na trhu desktopových grafických kariet na 95 percent, AMD kl 59
- Steam Machine mieri na 1080p a 30 fps pre verifikované hry 58
- CD Projekt a Nvidia ohlásili zapracovanie RTX Mega Geometry do Witchera 4, zvýši f 48 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













