Zo Sony Japan odišiel už aj šéf vývoja Demon's Souls remaku |
Gavin Moore je ďalší významný vývojár, ktorý odišiel z Japan Studio
Japan Studio je najstaršie first party štúdio Sony, ktoré je so spoločnosťou prakticky od prvých dní PlayStation značky. Na konte má obrovskú haldu známych titulov a pomáhalo tiež s vývojom ďalších. Posledné mesiace sa ale poriadne otriasa a prakticky z neho odišla väčšina významných vývojárov. Spoločnosť tak stratila ľudí, ktorí pracovali na Bloodborne, The Last Guardian, Gravity Rush a ďalších. No a ukazuje sa, že masový exodus známych mien ešte neskončil.
Ďalším na zozname je totiž Gavin Moore, ktorý viedol vývoj Demon's Souls remaku pre PS5. Ten bol súčasťou Sony až 24 rokov, z toho 18 rokov strávil v tomto japonskom štúdiu. Sám sa vyjadril, že mu bude chýbať štúdio, ktoré bolo takou veľkou časťou jeho života, no je čas na to, aby sa poobzeral po nových príležitostiach.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 172
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 42
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 100
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 66
- Steam Machine už dostáva prvé testy 129 zobraziť viac článkov >













