PRIHLÁS

Prvý a druhý diel Little Big Adventure dostane vylepšenú Classic + verziu

Cloudové ukladanie, podpora ovládača, ale aj premenovanie celej série sa blížia do klasík z roku 1994 a 1997

pridal Taiven 6.3.2022 o 15:23 pod hry
Prvý a druhý diel Little Big Adventure dostane vylepšenú Classic + verziu

HRY > NOVINKY >

Francúzske štúdio 2.21 momentálne pracuje na vylepšených verziách pre akčné izometrické adventúry Little Big Adventure a Little Big Adventure 2. Hry sa dočkajú vydania v takzvaných Classsic+ verziách, ktoré zmenia názvy hier na Twinsen’s Little Big Adventure Classic a Twinsen’s Little Big Adventure Classic 2, pridajú podporu cloudového ukladania aj ovládania s gamepadom. Dočkáme sa aj nejakých zmien UI, výberu jazyka priamo v hre, achievementov a viacero iných vylepšení.

Prvý a druhý diel Little Big Adventure dostane vylepšenú Classic + verziu

V tomto dobrodružstve plnom platformovania, puzzlov a aj explorácie sa prevtelíte do mladého hrdinu Twinsena, podľa ktorého sa teraz volá aj samotná hra. Originál uzrel svetlo sveta ešte v roku 1994 a sequelu sme sa dočkali o tri roky neskôr. Classic+ verzie by sme si podľa Steamu mohli zahrať 31. mája a každý hráč vlastniaci klasiky na GOGu alebo Steame dostane upgrade na Classic+ verziu automaticky a zadarmo.

S plánovanými Classic+ verziami prichádzajú ešte dve ďalšie oznámenia. Fanúšikov určite poteší, že štúdio pracuje aj na treťom, a teda úplne novom dobrodružstve zo série Twinsen’s Little Big Adventure a tou smutnejšou správou je fakt, že pre prvý a druhý diel sa skončí podpora mobilných verzií, keďže malé štúdio plánuje sústrediť všetky zdroje na PC a konzoly.





Páči sa mi! (+4)






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Recenzia na "echoes of the end... (0)
Ahojte. Na steame mi vyskočila táto hra a vyzerá v...
|Predaj asus rog strix g16 (0)
Predám tento výkonný herný ntb, 24-jadrovy Intel C...
|Rtx 5070ti vs. môj zdroj (38)
Ahojte borci, chcem sa spýtať či nebudem mať žiadn...
|Lg oled, ps 5 pro a program co... (0)
Ahojte, napadlo ma že to v dnešnej dobe môže byt c...
|Herný pc do 8000€. (131)
Zdravím Vás, Potrebujem poskladať čo najlepší ...
|Sector hraje ... (128667)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Čo ma dnes potešilo ... (43848)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Must see (41999)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Screenshots (65589)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sextor kutik: zeny, hry a pod. (28649)
Hravaju zeny hry? A ak ano, musia byt zarucene ska...
|Svet, ukrajina, vojny ... (51406)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk