Štvrtá sezóna Farming Simulator League odštartuje budúci mesiac |
Autori si na štart novej sezóny pripravili aj novinku v podobe bety nového klienta
HRY > NOVINKY >
S/ťažné farmárčenie sa čoskoro vráti. Farming Simulator totiž 14. mája rozbehne štvrtú sezónu Farming Simulator League. V ten víkend prebehne prvý z turnajov, ktoré budete môcť sledovať na GIANTS Software Twitch kanáli.
Spolu s týmto oznámením autori vydali aj novú verziu turnajového klienta v open beta verzii, takže sa sami môžete zapojiť do testovania. Klient hlavne zvyšuje rýchlosť. Vďaka až o 40% vyššej rýchlosti zberu úrody tak budú musieť hráči rýchlejší a presnejší. Navyše o to viac bude záležať na tímovej spolupráci.
Turnajový klient je k dispozícii zadarmo a obsahuje turnajový režim, ktorý vychádza z Farming Simulator 19 a je založený na spolupráci pre zbere úrody. Okrem toho ponúka aj tréningový režim.
Páči sa mi! (+1)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 107
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 59
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Access ešte tento rok 17
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 33
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 50
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 49
- Exodus dostal 20-minútovú ukážku 42 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Focus Home Interactive / Giants Software Štýl: Simulácia / Managementová
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















