Prvé informácie o zatiaľ neohlásenej hre Commandos: Origins |
Nemecké Ministerstvo dopravy a výstavby zverejnilo informácie o poskytnutej dotácii pre Claymore Game Studios GmbH (ktoré vlastní Kalypso) vo výške 1 532 519 €. Sú na vývoj hry Commandos: Origins, ktorú Kalypso spomínalo už pri vydaní remastru pôvodného Commandos ako nové pokračovanie série. Teraz sa zdá, že to bude prequel.
Konkrétne správa o novej hre hovorí:
Commandos: Origins je taktická strategická hra zasadená do prvej polovice druhej svetovej vojny a rozpráva príbeh novovytvorenej britskej jednotky "commandos", ktorá sa počas operácií proti strategickým cieľom nemeckého Wehrmachtu rozrastie do bratstva.
Z izometrickej perspektívy bude hráč ovládať rôzne postavy s rôznymi schopnosťami a strategicky ich využívať na dosiahnutie daného cieľa misie. Prepracujete sa cez rôzne misie na základe historických miest a misií k príslušnému cieľu.
Veľa nového tak nepredstavili, ale veľa nového ani nečakáme. Dôležité je, aby spravili dobrú hrateľnosť a dobre navrhli misie.
Dátum vydania je zatiaľ nejasný, ale financovanie je do novembra 2022. Môže to naznačovať vydanie ešte tento rok, ale skôr hru čakáme až v roku 2023.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 17
- Alza spustila Black Friday zľavy 60
- Samsung: Miniaturizácia procesorov už takmer skončila, ďalšie zmenšenia už ponúknu 69
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Battlefield RedSec bude battle royale pre Battlefield 6, vyjde už v utorok 36
- Trh s Counter-Strike 2 skinmi skolaboval po malom update - z trhu sa stratili 3 mi 68
- Battlefield RedSec práve vyšiel 67
- RECENZIA: Farthest Frontier 7
- Fanúšikovský mod C&C Generals: Evolution dostal update 3
- Aký PC handheld kúpiť? Ktorý je najlepší? 39 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Kalypso / Claymore Game Studios Štýl: Stratégia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














