Star Wars Knights of the Old Republic remake je ešte ďaleko, pri vývoji bude pomáhať Saber |
Zdá sa, že remake Star Wars Knights of the Old Republic tak skoro neuvidíme, ale Embracer to chce urýchliť, a tak Aspyru pridalo pomoc.
Zdá sa, že remake Star Wars Knights of the Old Republic tak skoro neuvidíme, ale Embracer to chce urýchliť, a tak Aspyru pridalo pomoc. Pomáhať mu bude Saber Interactive, ktorý sa medzičasom zbavil upgradu Witchera 3, práve dokončil Evil Dead a môže pomáhať na niečom inom.
Embracer k tomu povedal:
„Sme si úplne istí, že hra bude fantastická, ale je to obrovský produkt a obrovské produkty si vyžadujú veľa úsilia a veľa času, aby sa dali do poriadku, a najmä keď hovoríte o hre, ktorá je veľmi stará. V podstate sme museli túto hru prerobiť od začiatku.“
Hru čakáme najskôr budúci rok, ale môže sa posunúť až na 2024. Hra vyjde na PC a ako časová exkluzivita na PS5. Neskôr aj na Xbox.
Ak ste nehrali pôvodné KOTOR hry, bola to RPG s ťahovými bojmi zasadená do časov 4000 rokov pred Star Wars filmy.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Slovenský vývojár čipov Tachyum opustil svoje bratislavské R&D centrum 43
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 50
- RECENZIA: Reanimal 9
- Jason Statham si zahrá Jasona Stathama vo filme Jason Statham Stole My Bike 27
- John Wick hra bola predstavená 45
- Článok: Oplatí sa Intel procesor do PC vyššej strednej triedy? 107
- Kingdom Come: Deliverance NextGen Update miestami predbieha, no primárne dorovnáva 36
- Diablo predstavuje Warlocka ako novú triedu, ale rovno do troch hier 61
- PS6 podľa informácií nebude mať plnú RDNA5 architektúru 66
- Pôvodná trilógia God of War dostane remake, ale ešte si naň poriadne dlho počkáme 110 zobraziť viac článkov >












