Star Wars: Knights of the Old Republic remake nie je mŕtvy |
Po reštrukturalizácii v rámci Embraceru bol osud očakávaného remaku neistý, ale dostali sme aspoň jednoduché potvrdenie.
Kvôli reštrukturalizácii Embraceru bol osud nielen mnohých štúdií, ale aj mnohých hier neistý. Postupne sa začína ukazovať, ktoré to prežili a ktoré nie. Aj napriek tomu, že Saber už nie je pod Embracerom, Star Wars: Knights of the Old Republic remake nie je mŕtvy a na hre sa stále pracuje. Aj keď teda nevieme, v akom je stave, kedy a kde vyjde a v akej miere to nakoniec bude remake, či sa nezmenila veľkosť projektu. V rozhovore pre IGN to potvrdil Matthew Karch, šéf Saberu. Práve pod Saber totiž hra prešla, keď ju vývojári z Aspyru nezvládali. Tí síce mali skúsenosti so Star Wars, ale robili len moderné porty a menšie remastery. Uvidíme, či to nakoniec nebude priveľké sústo aj pre Saber, lebo podľa Karchových slov s ním majú smelé plány.
"Je jasné a zrejmé, že na tom pracujeme, v médiách sa to už viackrát objavilo," povedal Karch a dodal: "Chcem povedať, že hra žije a je v poriadku a my sa usilujeme o to, aby sme prekonali očakávania zákazníkov."
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 216
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159 zobraziť viac článkov >













