Zelda: Tears of the Kingdom sa už dá hrať na PC, rovno v 4K a 60fps |
Nintendu sa nová Zelda leakla ešte pred vydaním a rovno bola rozbehaná aj cez emulátor na PC.
HRY > NOVINKY >
Nintendu sa nová Zelda leakla ešte pred vydaním a rovno bola rozbehaná aj cez emulátor na PC. Vieme už, že funguje cez Ryujinx a Yuzu emulátori, aj keď síce v oboch ide rovno v 4K/60fps, má ešte vizuálne artefakty. Zrejme čoskoro to dotiahnu a budú pridané aj vizuálne vylepšenia, podobne ako pri prvej Zelde.
Nintendo medzitým ruší všetky videá, ktoré sa z hry objavia a pripravuje sa na vydanie, ktoré bude už 12. mája na Switchi. Navyše tento leak spôsobil problémy aj tímom, ktoré stoja za emulátormi, kde to môže skončiť aj súdmi.
Páči sa mi! (+2)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 68
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Google spustilo na Google Earth mapách letecký simulátor 9
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 50
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 12
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30 zobraziť viac článkov >
|
Switch Vývoj: Nintendo / Nintendo Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














