Sega zrušila multiplayerovku Hyenas ešte pred vydaním |
Sega spravila dobrú vec a Creative Assembly zrušila ich pripravovanú multiplayerovku
HRY > NOVINKY >
Sega spravila dobrú vec a Creative Assembly zrušila ich pripravovanú multiplayerovku Hyenas. Tá už bola aj na steame a možno tesne pred vydaním. Nedá sa však povedať, že by výraznejšie zaujala a tak zrušením už teraz sa vyhli pomalému umieraniu hry. Stále však mohla prekvapiť, ale Sega to zrejme nechcela riskovať a radšej sa rozhodla ušetriť.
Hra mala byť multiplayerová strieľačka s hrdinmi, ktorá by zapracovala aj mechov a aj boje v nulovej gravitácii a to celé s vizuálom Borderlands.
Spolu s týmto titulom Sega zrušila niekoľko ďalších hier, ktoré boli vo vývoji. Je to všetko pre reštrukturalizáciu pre situáciu po Covide a snahe o ziskovosť.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Múmia 4 potvrdila návrat Beniho a Ardetha Baya 30
- Sony prvýkrát reagovalo na kritiku hráčov, od konca retailových hier však neustúpi 274
- V EÚ začali platiť nové pravidlá práva na opravu, výrobcovia musia pomôcť aj po zá 49
- V Múmii 4 sa má vrátiť aj Arnold Vosloo ako Imhotep 29
- Saudská skupina dokončila kúpu EA za 55 miliárd dolárov 48
- Spider-Man: Brand New Day podľa odhadov otvoril na 927 miliónoch dolárov 43
- 10 hier, ktoré posunuli hranie vpred 28
- Xbox konzoly už zvýšili ceny 73
- Spider-Man Nový deň - filmová recenzia 11
- Čínska FPS The Defiant ukazuje druhú svetovú vojnu z netradičného pohľadu 16 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Vývoj: SEGA / Creative Assembly Štýl: Akcia / Multiplayer |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













