Samsung predstavil nový prenosný SSD T9 |
Hovorí, že T9 ponúka plnú rýchlosť pre kreativitu.
Samsung posúva ďalej aj svoje externé SSD disky a teraz predstavil Samsung T9. Ten ponúkne tri kapacity a na káblové pripojenie vysokú rýchlosť. Samozrejme, musíte mať USB 3.2 Gen 2x2 port.
Presnejšie budú veľkosti 1TB, 2TB a 4GB, ktorými získate 2000MB/s pre čítanie a 1950MB/s pre zápis. Je tak dvakrát rýchlejší ako predchádzajúca verzia. Zároveň má funkciu Dynamic Thermal Guard, ktorá zabráni spomaľovaniu pri prehriatí.
Zároveň disku nechýba odolná konštrukcia pre bezpečné uchovanie dát aj v terénoch a cestách. Má odolnosť proti pádu z troch metrov a záruku na 5 rokov. Samsung hovorí, že vzorovanie na zadnej strane a gumová povrchová úprava dávajú disku štýl peňaženky.
Cena bude 125 eur za 1TB verziu, 210 eur za 2TB a 420 eur za 4TB verziu. V predaji budú od 9. októbra.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 79
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 45
- RECENZIA: Painkiller 26
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 42
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 154
- Novembrové hry 31
- Zaklínač na Netflixe stráca divákov 73
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 31 zobraziť viac článkov >














