Kojima predviedol Death Stranding 2, bude pracovať na novej špionážnej hre |
Kojima na State of Play prišiel hneď s dvomi novinkami.
Kojima na State of Play prišiel hneď s dvomi novinkami. Tou prvou a očakávanou bolo predstavenie Death Stranding 2: On the Beach. Hra dostala dlhý trailer a pôsobí ešte komplexnejšie ako prvá časť. Sama Portera čaká ďalšia púť, ale teraz vo svete už veci nosia roboty. Ľudstvo je v ohrození, na pokraji vyhynutia. Sam sa teraz musí spojiť s novou skupinou, ktorá pomáha ľuďom mimo United Cities of America. Spolu s ním sa vydáte na inšpiratívnu misiu ľudského spojenia mimo UCA. Sam - so spoločníkmi po boku - sa vydáva na novú cestu s cieľom zachrániť ľudstvo pred vyhynutím. Pridajte sa k nim pri putovaní svetom, ktorý sužujú nadpozemskí nepriatelia, prekážky a strašidelná otázka: Mali sme sa spojiť?
Navyše sa na scénu vracia aj niekto, koho nám naznačil už prvý teaser. Higgs Monaghan je späť a chystá pomstu. A na nepriateľov útočí pomocou gitary. No a ukazuje sa aj nová postava v podobe známej Elle Fanning (Maleficent, Neon Demon, Reservation Road). Hra vyjde niekedy budúci rok na PS5. Dá sa očakávať, že niekedy neskôr aj na PC.
No a poďme na tú druhú a menej očakávanú novinu. Na záver streamu Kojima prezradil, že toto nie je jediná hra, na ktorej pracuje pre PlayStation. Po dokončení Death Stranding 2 sa totiž rozbehnú práce akčnej špionážnej hre novej generácie s názvom Physint. Nedúfajte tak v Metal Gear Solid, bude to úplne nová značka. Prípravy už síce bežia, ale produkcia sa rozbehne až niekedy budúci rok, takže je otázne, kedy sa hry vlastne dočkáme. Kojima však chce z hry opäť dostať viac ako hru a hovorí:
"Teraz vám nemôžem povedať viac, ale plánujeme spojiť špičkové technológie a talenty z celého sveta, aby sme titul vytvorili. Samozrejme, je to interaktívna hra, ale zároveň je to aj film, čo sa týka vzhľadu, príbehu, témy, obsadenia, hereckých výkonov, módy a zvuku."
S touto novinkou tak chce podľa vlastných slov prekonať bariéry medzi hrou a filmom a myslí si, že by to mohlo byť vyvrcholením jeho kariéry.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS5 Vývoj: Kojima Productions Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














