Krafton kupuje menšinový podiel od autorov Forever Skies |
Štúdio naďalej zostane nezávislé a hry si bude vydávať samo.
Far From Home, tvorcovia hry Forever Skies, podpísali zmluvu s vydavateľstvom Krafton Inc, ktoré je spojené s titulmi ako napríklad Subnautica a hlavne PUBG. Juhokórejský gigant získa menšinový podiel v spoločnosti Far From Home a bude podporovať štúdio pri pokračujúcom vývoji hry Forever Skies a budúcich projektov. Far From Home zostane nezávislým štúdiom, ktoré bude naďalej samo vydávať svoje tituly vrátane Forever Skies.
"Partner, akým je spoločnosť Krafton, nám pomáha upevniť našu vieru v silu nášho tímu a projektu. Najmä preto, že spoločnosť Krafton má za sebou investície do tvorcov jednej z najuznávanejších survival hier Subnautica a jedného z najväčších kooperatívnych hitov PUBG. Hoci môžeme pohodlne financovať prevádzku nášho štúdia z predaja hry Forever Skies, kapitálová injekcia od spoločnosti Krafton nám poskytne dôležitú diverzifikáciu financovania a istotu z dlhodobého hľadiska. Sme radi, že spoločnosť Krafton verí našej vízii a chce podporiť náš rast. Vzhľadom na to a na nedávne oznámenie našej dohody so spoločnosťou Sony veríme, že naše hry budú ešte lepšie a budúcnosť Far From Home vyzerá jasne." povedal Andrzej Blumenfeld, generálny riaditeľ Far From Home
Finančné prostriedky získané prostredníctvom partnerstva so spoločnosťou Krafton Inc. budú použité predovšetkým na vývoj druhého projektu tímu. Stane sa tak po dokončení vývoja hry Forever Skies a popri jej podpore po finálnom vydaní.
"Financovanie na dokončenie hry Forever Skies máme zabezpečené, ale nakoniec sa budeme musieť začať pozerať dopredu na to, čo bude nasledovať pre náš tím. Kapitál získaný prostredníctvom Kraftonu nám výrazne uľahčí plánovanie a budovanie nášho ďalšieho titulu, ktorý bude niečím väčším a ešte ambicióznejším. Zároveň si zachováme nezávislosť a plnú tvorivú kontrolu, čo je pre nás mimoriadne dôležité." dodal Andrzej Blumenfeld
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 15
- Nolanova Odysea skončila s vysokým hodnotením v recenziách 144
- Koniec diskov na PlayStation už Sony priniesol žalobu za viac ako 400 miliónov eur 118
- RECENZIA: DOOM: The Dark Ages | Revelations 15
- Zomrel Sam Neill, hviezda Jurského parku 46
- Šéfka Xboxu po masívnych prepúšťaniach mieri do poradnej skupiny americkej centrál 61
- Assassin's Creed Black Flag Resynced už predal 2 milióny kusov 80
- Filmová recenzia: Odysea 95
- PlayStation 6 môže byť viac než klasická konzola. Sony naznačilo smerovanie mimo o 66
- Assassin's Creed prekonal 250 miliónov predaných hier, Black Flag Resynced ďalej p 38 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS5 Vývoj: Far From Home Štýl: Managementová / Survival Web: domovská stránka hry
| ||||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||||














