Resident Evil 3 vyjde na GOGu už o pár dní |
Ak si chcete zahrať pôvodnú trojku, na GOGu vyjde už čoskoro.
GOG a Capcom pokračujú vo svojej spolupráci a už 25. septembra do katalógu služby GOG prinesú klasický Resident Evil 3. Teda pôvodnú hru z roku 1999, v ktorej sa musíte pokúsiť s Jill Valentine dostať z Raccoon City, pričom vás naháňa Nemesis.
Originál síce aj dnes dokáže osloviť, no aby to nebolo len o hraní 25 rokov starej hry, Capcom a GOG spolupracovali aj na niekoľkých vylepšeniach a modernizáciách, aby hra fungovala čo najlepšie. V tomto je rovnaká ako predchádzajúce dve časti vydané na GOGu - teda má podporu moderných systémov aj hardvéru, podporuje ovládanie modernými gamepadmi, má vylepšený renderer a nové možnosti renderingu, upravený engine, titulky, nastavenia a mnoho ďalšieho. Takže síce je to stále originál, ale bude sa hrať pohodlnejšia a hladšie bez problémov, ktoré by tak stará hra mohla priniesť.
Akurát je teda škoda, že k tomu Capcom zase nepribalil aj nejaké digitálne bonusy, ktoré má GOG často pri hrách vo svojej distribúcii.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >













