PRIHLÁS

Keďže Dragon Age: The Veilguard nedostane žiadne DLC, Bioware sa už plne orientuje na Mass Effect

Doteraz sa nový Mass Effect vyvíjal v menšom tíme, ale teraz po dokončení Dragon Age: The Veilguard sa na projekt presunie väčšina vývojárov.

pridal saver 2.11.2024 o 13:19 pod hry
Keďže Dragon Age: The Veilguard nedostane žiadne DLC, Bioware sa už plne orientuje na Mass Effect

HRY > NOVINKY >

Doteraz sa nový Mass Effect vyvíjal v menšom tíme, ale teraz po dokončení Dragon Age: The Veilguard sa na projekt presunie väčšina vývojárov. Malá časť síce ešte zostane pracovať na patchoch, ale keďže sa neplánuje žiadny DLC obsah, už primárne robia na Mass Effecte. 

Už bolo potvrdené, že titul zostane vo svojom viac realistickom štýle, nepôjde do mainstreamovej verzie, ako ukázal aktuálny Dragon Age. V rozhovore pre Rolling Stone sa John Epler zaoberal spätnou väzbou, ktorú BioWare dostalo z predchádzajúcich titulov:

Myslím si, že Andromeda bola lepšia hra, ako naznačovalo jej prijatie, ale na druhej strane si nemyslím, že prijatie bolo nespravodlivé. V čase uvedenia na trh sa vyskytli technické problémy a veci, ktoré nefungovali.

Robili sme predprodukciu Dragon Age na verziách Dragon Age 4 a mali sme verziu, ktorá bola oveľa viac otvorená. Ale opäť sme narazili na rovnaký problém, ako to urobiť presvedčivým alebo príbehovo zaujímavým? Prijatie Andromedy nás v ceste utvrdilo.

Nakoniec preto má aj Dragon Age uzatvorený svet. Zároveň pre zlyhanie Anthemu nemá multiplayer:

Sme štúdio vytvorené na vytváranie RPG pre jedného hráča. A čo je dôležitejšie, myslím si, že veľa vývojárov k nám prišlo tvoriť príbehové singleplayerové RPG. Takže to nakoniec dávalo väčší zmysel urobiť túto hru takú, aká je, a nepridávať multiplayer.

Odcudzili sme si časti našej fanúšikovskej základne, ktorá boli s nami už dlho, a neúspešne sme priviedli nikoho iného prostredníctvom multiplayerovej hry. Prijatie Anthem bolo veľmi jasné v tom, že sme sa potrebovali vrátiť k tým aspektom, ktoré sme robili dobre, a multiplayer sa stal prekážkou v ceste k tomu.

Uvidíme, teraz zostáva čakať,  čo si zoberú z prijatia Dragon Age: The Veilguard.





Páči sa mi! (+3)






Keďže Dragon Age: The Veilguard nedostane žiadne DLC, Bioware sa už plne orientuje na Mass Effect
PC
Xbox Series X|S
PS5

Vývoj: EA / Bioware
Štýl: Akcia
Dátum vydania:  2025
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Skrinka na pc (3)
ahojte.viete mi doporuciť nejaku dobru predajnu na...
|Predam kingston fury 64gb kit ... (3)
Cauko, predam nepouzite Kingston FURY 64GB KIT...
|Zháňam niekoho s hitman 2 ps4/... (7)
Ahojte, skúsim to skrátiť, no neviem či sa poda...
|Výber monitora, rada (5)
Zdravím, potrebujem rady, mám zostavu i5-9400...
| s.t.a.l.k.e.r. enhanced editi... (4)
Nakoniec sa to podarilo. Ak by mal niekto nejake o...
|Screenshots (63579)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Playstation 5 (1915)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Filmy filmy filmy film... (47518)
O filmoch. Hádam chápete....
|Sector hraje ... (126429)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (41746)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk