Doom: The Dark Ages dostane aj plný ray tracing |
Na prezentácii Nvidie bol ukázaný aj nový Doom, ktorý pri svojom vydaní dostane aj plný ray tracing.
Na prezentácii Nvidie bol ukázaný aj nový Doom: The Dark Ages, ktorý pri svojom vydaní dostane aj plný ray tracing, teda path tracing. Nakoniec nie je to ani nečakané, keďže práve si ho ID soft vyskúšal v Indiana Jonesovi. Je tam hlavne náročný na pamäť ako aj výkon, ale dúfajme, že to v Doome posunú vpred a lepšie zoptimalizujú. Totiž Alan wake aj cyberpunk mal lepšie zapracovanie path tracingu a menej náročné, ale ID Tech engine je dosť špecifický.
Doom: The Dark Ages pri vydaní dostane aj DLSS4 zapracovanie s multi-frame generation. Pridá sa aj ray reconstruction, Reflex 2 a ďalšie základné prvky.
Hra vyjde niekedy tento rok a okrem PC príde aj na konzoly, tam samozrejme bez path tracingu.
Tu je pár sekúnd ukážiek vystrihnutých z Nvidia predstavenia:
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 229
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159 zobraziť viac článkov >













