PRIHLÁS

Farmatic bude pracovať na farme, kopať v bani a občas aj bojovať

Ďalšia farmárska hra na obzore si pomôže automatizáciou a zahrnie aj štipku akcie.

pridal uni 13.6.2025 o 14:01 pod hry
Farmatic bude pracovať na farme, kopať v bani a občas aj bojovať

HRY > NOVINKY >

Pripravte sa na dobrodružstvo vo svete Farmatic. Automatizujte prácu na farme s pomocou svojich verných robotov. Preskúmajte bane a prebojujte si cestu cez ich nástrahy. Optimalizujte prepravu surovín a pomáhajte dedinčanom s ich úlohami. To všetko môžete zažiť sólo alebo spoločne s priateľmi!

Spravujte svoju vlastnú farmu. Pestujte plodiny, chovajte zvieratá a starajte sa o špeciálne zmutované rastliny. Riaďte svoje zdroje, zefektívnite výrobu a premeňte svoju malú farmu na najväčšiu a najúspešnejšiu v okolí. Vylepšujte a automatizujte. Premeňte svoju farmu na moderný technologický podnik vďaka automatizácii procesov s pomocou pokročilých robotov a špecializovaných farmárskych uzlov. Všetko bude efektívnejšie a ľahšie zvládnuteľné.


Objavujte cenné suroviny. Vydajte sa do hlbín pod horou a hľadajte poklady a rudy, ktoré vám umožnia vyrábať lepšie zbrane a vyspelejšie stroje. Ale pozor - zmutovaní obyvatelia sa svojich minerálov len tak nevzdajú. Pomôžte susednému vedcovi. Odhaľte tajomstvo rádioaktívnej látky menom Rhemidium a využite jej silu vo svoj prospech - s novými rastlinami, strojmi a ďalšími prekvapeniami!

Staň sa súčasťou komunity. Trávte čas s obyvateľmi dediny a ponorte sa do ich každodenného života. Plňte úlohy, zoznamujte sa s rôznorodými postavami a staňte sa súčasťou komunity. Spojte sa až so 4 priateľmi v kooperatívnom režime s plnou podporou cross-play. Spoločne spravujte farmu, zbierajte suroviny, stavajte stroje, bojujte s monštrami a vychutnajte si svet Farmatic ako tím!

Farmatic bude hospodáriť na Steame a konzolách.





Farmatic bude pracovať na farme, kopať v bani a občas aj bojovať  Farmatic bude pracovať na farme, kopať v bani a občas aj bojovať  Farmatic bude pracovať na farme, kopať v bani a občas aj bojovať
Farmatic bude pracovať na farme, kopať v bani a občas aj bojovať
Páči sa mi! (+1)






Farmatic bude pracovať na farme, kopať v bani a občas aj bojovať
PC

Vývoj: Frozen Way
Štýl: Simulácia / Akcia
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Nováčik (1)
zdravim ludia. viete my prosimvas poradit kde by s...
|Monitor (14)
Zdravím, zvažujem kúpu nového monitora videl by so...
|Slúchadlá s mikrofónom (0)
Servus potrebujem poradiť, pustil som sa do Arc Ra...
|Nový tv - potrebujem poradiť (5)
Zdravím je tu niekto kto sa vyzná v televízoroch a...
|Upgrade pc (5)
ahojte.je rozumne upgrade v tejto dobe z amd 7 580...
|Sector hraje ... (128106)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (64915)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Čo ma dnes potešilo ... (43810)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Filmy filmy filmy film... (48098)
O filmoch. Hádam chápete....
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (44710)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (47279)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk