PRIHLÁS

Dungeon Stalkers vstúpi do Early Access už v auguste

Dungeon Stalkers kombinuje prvky klasických dungeon crawler RPG so survival extrakčnou hrateľnosťou.

pridal matus_ace 5.7.2025 o 19:16 pod hry
Dungeon Stalkers vstúpi do Early Access už v auguste

HRY > NOVINKY >

Kórejské štúdio ONEUNIVERSE oznámilo, že ich pripravovaná free-to-play PvEvP dungeon crawler hra Dungeon Stalkers vstúpi do Early Access 13. augusta 2025 na Steame. Titul si získal pozornosť už počas Steam Next Festu vo februári 2024, kde patril medzi najhranejšie demá, a po nedávnom úspešnom betateste sa prepracoval do prvej 150-tky najsledovanejších hier vo wishlistoch na Steame.

Autori tiež potvrdili, že pracujú aj na verzii pre PlayStation 5, ktorá je momentálne vo fáze raného vývoja.

Dungeon Stalkers kombinuje prvky klasických dungeon crawler RPG so survival extrakčnou hrateľnosťou. Hráči si vyberú jedného zo Stalkerov - postavu s vlastným príbehom a schopnosťami - a vydajú sa do prekliateho podzemia. Hru je možné hrať sólo alebo v tíme až troch hráčov. Každý výprava je unikátna vďaka systému Witch’s Curse, ktorý mení podmienky v dungeone každých 5 minút - od buffov a debuffov až po príchod silných nepriateľov.

Kľúčové prvky:

  • Systém deštrukcie brnenia: Vizuálne opotrebovanie brnenia naznačuje stav postavy, čo ovplyvňuje taktiku a rozhodovanie v súbojoch.
  • Dynamický Witch’s Curse systém: Mení pravidlá, efekty a výzvy počas jednej session v 5-minútových intervaloch.
  • Viaceré herné režimy: Od nenáročných PvE až po intenzívne kompetitívne PvEvP režimy, dostupné sólo aj v kooperácii.
  • Rôznorodí Stalkeri: Každý má vlastnú osobnosť, schopnosti a príbeh, ktorý sa postupne odhaľuje.

Dungeon Stalkers sľubuje spojenie príbehu, atmosféry a napätia v dynamickom temnom fantasy svete, kde nie je isté nič - okrem toho, že sa budete chcieť dostať von živí.





Páči sa mi!






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Papercraft / papierové vystrih... (6)
Ak vás baví skladanie papierových vystrihovačiek (...
|Dayz cz/sk server (2)
Stiahol som si opäť DayZ a celkom ma to chytilo, v...
|Ľudia vie mne niekto poradiť h... (3)
Ale dobre hry čo sa vôbec neplatia ale sú zadarmo ...
|Euro truck simulator 2 (1)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (9)
VŠETKY KÓDY Sú PREČ. Ahojte hráči a hráčky. Zas...
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (45479)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Sector hraje ... (129502)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (66222)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Ai (86)
Chat GPT, Bing, Dall-E, Midjourney. AI generované...
|Must see (42103)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (54625)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk