DLSS 4 mieri do Killing Floor 3, WUCHANG: Fallen Feathers a ďalších hier |
Nvidia oznamuje spoluprácu s ďalšími prichádzajúcimi hrami.
pridal matus_ace 23.7.2025 o 7:37 pod hry
HRY > NOVINKY >
NVIDIA tento týždeň rozširuje podporu technológie DLSS 4 s Multi Frame Generation do viacerých titulov, vrátane dvoch noviniek, ktoré vychádzajú už 24. júla - Killing Floor 3 a WUCHANG: Fallen Feathers.
Killing Floor 3, kooperatívna FPS od Tripwire Interactive, ponúkne pri vydaní podporu pre DLSS 4, vrátane Frame Generation, Super Resolution, NVIDIA Reflex a voliteľne aj DLAA na zvýšenie kvality obrazu.
WUCHANG: Fallen Feathers, akčná RPG od štúdia Leenzee a vydavateľa 505 Games, ponúkne rovnaký balík DLSS technológií. Podľa NVIDIE môže kombinácia Multi Frame Generation a Super Resolution v 4K rozlíšení priniesť až 5,9-násobné zvýšenie výkonu oproti nativnému renderingu.
Ďalšie novinky:
- The First Descendant: Breakthrough (7. august) dostane 24. júla ukážku novej sezóny s podporou DLSS 4, rozšírenou o ray tracing a DLAA.
- Wildgate, PvP hra s vesmírnymi loďami a FPS súbojmi od Moonshot Games a Dreamhaven, vychádza 22. júla s DLSS Super Resolution využívajúcou najnovší AI model.
- Valorant prechádza 29. júla na Unreal Engine 5, pričom naďalej podporuje technológiu NVIDIA Reflex. Nové Game Ready ovládače sú už dostupné cez NVIDIA App alebo GeForce.com.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Netflix možno omylom prezradil, že GTA 6: Extended Look bude mať tri časti 42
- Alza spustila nové zľavy 9
- Mafia Omerta Edition ohlásená - spojí všetky štyri hry série, prvá Mafia dostane 6 60
- Problémy s tekutým kovom v PS5 sa znovu ozývajú, nepomáha ani horizontálna poloha 57
- RECENZIA: Defender of the Crown: The Legend Returns 18
- Roztlieskavačka Hayden Panettiere zomrela 56
- Kedysi ste v krabici nedostali len hru, ale zážitok začínal už jej otvorením - vyb 68
- The Lord of the Rings: War in the North sa práve vrátil v Legacy edícii. 23
- Takmer všetky GTA VI predobjednávky sú na Ultimate edíciu 135
- Obrovské AI dátové centrum Amazonu môže byť najväčším zdrojom emisií v USA 130 zobraziť viac článkov >













