Nová slovenská hra Courier Simulator ponúkne simuláciu kuriérskej firmy |
Nová slovenská hra Courier Simulator 2026 od Kayari Games prináša vtipný a realistický pohľad na prevádzku kuriérskej firmy, kde hráči budujú logistické impérium a riešia výzvy doručovacej služby.
Nová slovenská hra Courier Simulator 2026 od Kayari Games chce priniesť humorný pohľad na svet doručovacích služieb a logistiky. Hráč sa v nej stáva majiteľom vlastnej kuriérskej firmy, ktorú musí vybudovať od nuly - od malého skladu až po plne automatizované impérium bez ľudí.
V hre sa bude dať spracovávať zásielky, baliť ich, vážiť, označovať štítkami a nakladať do vozidiel, pričom treba dbať na kvalitu balenia - poškodené balíky znamenajú nespokojných zákazníkov. Po príprave prichádza na rad samotné doručovanie v meste, kde sa hráč stretne s rôznymi typmi zákazníkov - od tých, čo nie sú doma, až po tých, ktorí odmietajú prevziať zásielku bez PIN kódu alebo dokladu totožnosti.
Hra kladie dôraz na kombináciu manuálnej práce a automatizácie. Postupne možno budovať prepracovaný systém dopravníkov, triedenia a baliacich liniek, alebo všetko zveriť strojom, ktoré „nikdy nepýtajú pridané“. Hráč tak rozhoduje, či vytvorí férovú firmu so zamestnancami, alebo chladný, efektívny logistický kolos bez duše.
Okrem rozvážania zásielok sa rieši aj správa skladu, spracovanie vratiek, predaj nepotrebných vecí v záložni, či zlepšovanie reputácie firmy prostredníctvom sledovacej aplikácie pre zákazníkov. S rastúcim počtom objednávok sa dá rozširovať sklad, prijímať nových pracovníkov alebo investovať do automatizácie.
Courier Simulator 2026 tak ponúka satirický, ale zároveň realistický simulátor doručovacej logistiky, kde je cieľom vybudovať úspešnú firmu - či už ľudskú, alebo plne robotickú.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 56
- RECENZIA: The Division: Resurgence 29
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 63
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- The Blood of Dawnwalker sa predstavuje 63
- GTA VI nebude mať skutočné značky, Take-Two potvrdilo pokračovanie tradície série 45
- RECENZIA: Aphelion 14
- Článok: Logitech G512 X 75 herná klávesnica 15
- RECENZIA: Crown of Greed 2
- Yoshi-P: Final Fantasy XIV tu bude aj po mne či mojom konci kariéry 0 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Kayari Games Štýl: Simulácia / Managementová |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |














