PRIHLÁS

Jotunnslayer: Hordes of Hel dostane masívny bezplatný update The Fall of Alfheim

Slovenské štúdiá Games Farm, ARTillery a vydavateľ Grindstone oznámili veľkú bezplatnú aktualizáciu The Fall of Alfheim pre akčné roguelite Jotunnslayer: Hordes of Hel. Update dorazí 4. decembra na PC, PS5 a Xbox Series X/S.

pridal matus_ace 6.11.2025 o 15:29 pod hry
Jotunnslayer: Hordes of Hel dostane masívny bezplatný update The Fall of Alfheim

HRY > NOVINKY >

The Fall of Alfheim prinesie hráčom Jotunnslayer: Hordes of Hel úplne nový svet - zničené kráľovstvo elfov, ktoré ovládli hordy pavúkov. Okrem nových výziev a úloh sa v tejto oblasti objaví aj nový boss Arachnid Jotunn, obrovská pavúčia matka, ktorá útočí jedovatými vlnami a sieťami schopnými paralyzovať nepripravených bojovníkov.

Do hry zároveň pribudne bohyňa Nerthus, Earthmother, ktorá hráčom umožní využiť silu prírody, zemetrasenia, búrky a moc lesných tvorov proti armádam Helu. Novou hrateľnou triedou sa stane Archmage, elfí mág ovládajúci elementárnu a arkánnu mágiu. Disponuje schopnosťami ako rotujúce magické orby, teleport namiesto klasického úskoku a bonus k dvojnásobnému kúzleniu. Postupne sa môže špecializovať do štyroch podtried - Pyromancer, Stormbringer, Venomancer a Cryomancer - ktoré menia jeho štýl boja a efekty kúziel.

Autori zároveň vypočuli spätnú väzbu komunity a už dnes do hry pridali nové zbrane pre každú triedu a dve nové úrovne obťažnosti.

Relax Endless Mode umožní experimentovať bez časových obmedzení či bossov, zatiaľ čo Nightmare Difficulty posúva výzvu pre veteránov ešte ďalej. Každá trieda dostáva aj šiesty typ zbrane s novými schopnosťami a pasívnymi bonusmi, ako napríklad Blade Barrier pre Berserkera či Warcry pre Kinslayera.

Jotunnslayer: Hordes of Hel je dostupný na PC, PS5 a Xbox Series X/S a update The Fall of Alfheim vyjde 4. decembra ako bezplatný obsah.





Páči sa mi! (+2)







Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Lenovo legion go s (4)
Vedel by mi niekto pomocť s nastavenim, nejdem mi ...
|Predam asus pg48uq oled monito... (0)
Ahojte, Ak by ste niekto mali zaujem o OLED mon...
|Monitor do 1000€ (1)
Ahojte :) Mám túto zostavu CPU: Intel Core...
|Pc alebo ps5 (6)
zdravím hráči. niesom gamer, vyrastal som v dobe k...
|Verí ešte niekto v to že 4 dim... (1)
Už je to dlho čo držím Exilled Kingdoms od 4 Dimen...
|Filmy filmy filmy film... (48291)
O filmoch. Hádam chápete....
|Screenshots (65439)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Čo ma dnes potešilo ... (43815)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (11340)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Svet, ukrajina, vojny ... (50462)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk