Česká hra We Grew Up in War má na Steame prvé verejné demo |
Českí vývojári predstavili prvé hrateľné demo pripravovanej hry We Grew Up in War, ktoré je už teraz dostupné na Steame. Ponúka tri úrovne, dve krajiny a prvé časti príbehu hlavných postáv.
HRY > NOVINKY >
Tím stojaci za We Grew Up in War oznámil, že hráči si môžu vyskúšať úplne prvú verejnú ukážku hry. Demo obsahuje tri úrovne z dvoch krajín a predstavuje fragmenty príbehov troch hrdinov - Melisy, Mateja a Valerie. Práve postava Valerie zároveň prvýkrát odhaľuje časť ukrajinskej dejovej línie, v ktorej jej detské sny naruší invázia Ruska.
Vývojári uvádzajú, že sú otvorení akejkoľvek spätnej väzbe. Spolu s demom zároveň zverejnili aj nový teaser, ktorý ponúka ešte viac záberov z ukrajinskej časti príbehu a naznačuje, čo môžu hráči očakávať vo finálnej verzii hry.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Planet of Lana II 1
- PS6 vs Xbox Next vs Steam Machine - porovnanie výkonu, špecifikácií a aj cien 83
- Nové megazľavy spustené 18
- PlayStation 6 vraj veľké odloženie nečaká, vyššie ceny RAM nemajú výrazne zmeniť p 70
- Forza Horizon 6 ukázala svoju hrateľnosť 78
- Sony testuje rôzne nacenenia hier na PS Store 55
- Aký procesor bude mať nová Xbox konzola? 35
- Analýza ukazuje, že Sony prichádzalo o PC predaje pre neskoré vydanie hier na tejt 181
- Uchmatnite si Planet Coaster zadarmo 2
- Sony reštartuje svoje filmové rozšírené Spider-man univerzum 41 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Charles Games / Charles Games Štýl: Adventúra
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












