Treasure Hunters sa budúci týždeň pustí do hľadania pokladov |
Do temných chodieb s nástrahami sa vydáte so svojimi priateľmi za tučnou korisťou.
Zhromaždite svojich priateľov a vrhnite sa do akcie v aztéckych bludiskách plných hádaniek, plošín a smrteľných tvorov, aby ste našli šťastie a slávu! Treasure Hunters je intenzívna kooperatívna hra o hľadaní pokladov pre 4 hráčov, ktorá sa odohráva v tajomných kobkách, kde je vaším cieľom nájsť a ukradnúť najcennejšie poklady na svete.
Každé bludisko, do ktorého vstúpite, predstavuje vlastnú sadu výziev. Aby ste mali šancu napriek nepriazni osudu, kľúčový je výber vášho vybavenia. Vyberajte si múdro, pretože od toho závisí vaše prežitie. Každá cesta prináša nové prekvapenia. Hľadajte najcennejšie skryté poklady a prekonávajte rôzne výzvy počas putovania kľukatými chodníkmi a tajomnými miestnosťami so svojimi priateľmi.
Ako jeden z mála talentovaných lovcov pokladov je vašou jedinou povinnosťou nájsť a ukradnúť najcennejšie poklady spolu so svojou bandou. Majte však na pamäti, že nie všetka korisť stojí za to. Ťažké a lacné nálezy vás môžu spomaliť. A predajte ich, aby ste získali nové vybavenie na prepadávanie väčších a nebezpečnejších bludísk alebo na nákup kozmetiky na prispôsobenie svojej postavy.
Treasure Hunters vychádza 11.marca na Steame.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Pragmata 67
- Microsoft znížil požiadavky na vysoké zisky Xboxu, nová šéfka sa preto už pozerá n 49
- Ukradnuté dáta ukázali tržby GTA Online a Red Dead Online 70
- Bývalý vývojár GTA 6 krotí očakávania od grafiky hry, trailery neukazujú finálnu p 61
- Leak zo zrušenej Metro 4 hry 37
- Článok: ROG FLOW Z13-KJP 14
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis sa podľa insiderov odkladá, Lara Croft si vraj poč 21
- Crimson Desert dostal nový patch, vylepšuje objavovanie sveta 40
- Článok: Lenovo LOQ 15AHP10 10
- Nové zľavy boli spustené 1 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: PlayWay / Biax Štýl: Akčná Adventúra / Simulácia
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












