HRY > NOVINKY >
Codemasters ohlásili detaily okolo multiplayeru v Race Driver Grid. Multiplayer bude pridaný k singleplayer kariére a bude ponúkať 32 online eventov na 80 okruhoch v 15 lokalitách. Naraz si bude môcť zahrať maximálne 12 hráčov s plne zapnutou deštrukciou vozidiel.
Ak ste hrali demo, tak ste deštrukciu svojho vozidla pocítili v mulťáku na vlastnej koži. Síce sa dá vypnúť, ale taktické eliminovanie protivníkov pridáva na zábave a trochu aj realite, hlavne vtedy, ak sa pri pokuse niekoho vyradiť vyradíte aj sami.
Grid už bol ohodnotený aj v prvej recenzii v niektorom z PS časopisov a dostal 9/10. Črtá sa nám veľmi sľubná racingovka. Hra vyjde koncom mesiaca v US a začiatkom budúceho mesiaca v EU na naše tri obľúbené platformy.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Severokórejský infiltrátor odhalený v Amazone vďaka oneskoreniu klávesnice 26
- Nové zľavy pred Vianocami 35
- Avatar 4 a Avatar 5 majú potvrdené dátumy, trojka už má za sebou prvý víkend, v kt 56
- Aká je ponuka TV? Ktorý televízor kúpiť na Vianoce? 29
- Najväčšie hry v roku 2026 49
- Epic Games Store zadarmo rozdáva Eternights 6
- Filmová recenzia: Avatar: Oheň a popol 34
- Steam Replay 2025 ukázal, že hráči trávia len okolo 14% času pri nových hrách 55
- Epic rozdáva Jotunnslayer: Hordes of Hel 17
- Epic rozdáva hru Blood West 5 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 DS Vývoj: Codemasters / Codemasters Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













