Empires of Steel bude ťahová stratégia, kde budú hráči bojovať, formovať aliancie, obchodovať, skúmať nové technológie a obsadzovať zdroje surovín, ktorými sú olej, zlato a obilie, samozrejme okrem toho nechýbajú financie. V bojoch s pozemnými, námornými a leteckými jednotkami z 20. storočia sa môže objaviť 20 hráčov alebo počítačom ovládaných protivníkov.
Hra bude využívať simultánny ťahový systém známy ako "We-go", bude obsahovať textovú a hlasovú komunikáciu a možnosť sťahovať si doplnkové módy, jednotky a ďalšie súčasti z internetu. Tvorcovia sľubujú aj expandovanie do vesmíru. Čosi z titulu vám ukáže prvé a druhé video. Hra je už dlhší čas vo vývoji a objaví sa v prvom štvrťroku 2009. Viac informácií o nej nájdete na domovskej stránke.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 245
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 222
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Battlefront.com / Atomicboy Software Štýl: stratégia / ťahová Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












