Hra Animal Crossing sa sa pred časom pekne odprezentovala na DS. Simuláciu života, ktorá sa točí najmä okolo zvieratiek, bude mať čoskoro aj Wii a ponesie názov Animal Crossing: Lets go to the City ( mimo EU Animal Crossing: City Folk). Hra poskytne množstvo zaujímavých možností, môžete chytať svätojánske mušky, rybárčiť či stavať snehuliaka a v mestskej štvrti potom navštíviť butik alebo ísť do divadla.
Štyria užívatelia môžu spoločne budovať svoje mestečko, dizajnovať ošatenie a predmety, písať listy a nechávať si správy na odkazovej tabuli alebo pozvete ďalších troch hráčov na návštevu vášho mestečka vďaka wi-fi pripojeniu. Lepšiu komunikáciu umožní Wiispeak mikrofón. Samozrejme nebude chýbať kopa zvieratiek s ktorými sa budete kamarátiť alebo ich chytať, dávať im darčeky či ich oblekať. Animal Crossing: City Folk vám ukáže pravú a nefalšovanú simuláciu života na Wii ešte ešte tento rok.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 283
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 281
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 105
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sony spúšťa masívnu kampaň pre GTA 6, hra už ovládla domovskú obrazovku PS5 69 zobraziť viac článkov >














