HRY > NOVINKY >
Capcom práve oficiálne ohlásil Dead Rising 2, pokračovanie kvalitnej zombie akcie v otvorenom obchodnom dome. Prvá akcia v malom mestečku Williamette síce nákazu zastavila, ale nezničila a tá si po niekoľkých rokoch našla svoje nové útočisko. Tentoraz ním bude mesto Fortune City, kasínový raj podobný Las Vegas, ktorý sa už chystá na príliv nezvaných hostí.
Prvá hra predala len na Xbox360 1,5 milióna kusov a v novom pokračovaní, ktoré príde na PC, Xbox360 a PS3 môžeme čakať aj trojnásobne väčšie číslo.
Nové pokračovanie vyvíja kanadské štúdio Blue Castle, ktoré doteraz pracovalo len na baseballových hrách, ale vyzerá, že posila niekoľkých ľudí z pôvodného Dead Rising tímu im pomohla a obrázky a aj video naznačujú atmosféru a aj akciu.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 148
- RECENZIA: Where Winds Meet 48
- Dell tvrdí, že pol miliardy počítačov odkladá aktualizáciu na Windows 11 95
- Filmy a seriály v decembri 2025 - Avatar, Stranger Things, Tomb Raider a aj Fallou 8
- RECENZIA: Resident Evil Survival Unit 2
- RECENZIA: Dark Quest 4 1
- Recenzia na seriál: Stranger Things 5 - Part 1 54
- GTA 4 RTX Remix Compatibility mod je dostupný k stiahnutiu 31
- RAM pamäte pre PC stúpajú cenou trojnásobne, bude to problém na nasledujúci rok 143
- Aký vianočný darček kúpiť hráčovi? 35 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Capcom / Capcom Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||


















