South Park sa predviedol na ComicCone |
Dlho očakávaná Xbox Live Arcade verzia South Parku sa na ComicCone predstavila a je z nej tower defense hra.
Dlho očakávaná Xbox Live Arcade verzia South Parku sa na ComicCone predstavila a je z prekvapivo nej tower defense hra. Vašou úlohou v hre bude rozostavovať hrdinov a automatické veže okolo cestičky a zabrániť tak rozzúreným obyvateľom prejsť na druhú stranu. Hra bude podporovať kooperačnu hru štyroch hráčov, kde každý preberie jedného z hrdinov a bude s ním manuálne likvidovať ľudí snehovými guľami.
Hra bude mať 15 hrateľných postáv s rozličnými vlastnosťami, množstvá veží a upgradov, ktoré si budete môcť kupovať. Kampaň bude zahŕňať 11 levelov, ďalších 7 špeciálnych challenge levelov ju bude dopĺňať. Niektoré levely budú interaktívne a budete na boj môcť využiť aj prostredie. Kampaň budú obohacovať prestrihové scény v štýle animovaného seriálu.
Trochu otázne prečo autori zvolili práve tento štýl, keď k rozsiahlemu svetu South Parku sa dala napríklad spraviť arkádová adventúra, ale ak autorom išlo o jednoduchosť a zábavu možno, toto bude vhodnejšie.
Viac si môžete prečítať v dojmoch na IGN.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 62
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 138
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Harry Potter seriál už obsadil Malfoyovcov 34
- RECENZIA: F1 25 18
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 117 zobraziť viac článkov >