Beyond Good and Evil 2 v ohrození |
Videli ste trailer, videli ste gameplay, ale čo ak z Beyond Good and Evil 2 nebude vôbec hra?
Všetko, čo ste doteraz vedeli, počuli, videli v súvislosti s Beyond Good and Evil 2, zabudnite, škrtajte, roztrhajte. Znepokojivé informácie o existencii pokračovania jednej z najlepších hier roku 2003 vysiela do sveta americký šéf Ubisoftu Laurent Detoc, ktorý v rozhovore pre Industry Gamers prezradil, že nemusí vôbec vyjsť!
Beyond Good and Evil patrí medzi to málo hier, ktoré sa napriek svojim kvalitám na trhu vôbec nepresadia. Detoc práve na otázku týkajúcu sa nových značiek a prečo sa práve vrátili k tejto odpovedal:
„Nepovedal som, že musí z toho vzniknúť ďalšia hra. Hovoril som o tom, že došlo k úniku informácií, čo znamená, že pracujeme na veciach okolo Beyond Good and Evil, ale či z toho vznikne ďalšia hra, nie je ešte rozhodnuté.“
Prečo sa vôbec Ubisoft zaoberá vývojom, keď budúcnosť BGE nie je ružová? Vraj ide o rozhodnutie kreatívneho oddelenia, ktoré preskúmava nové možnosti.
Neviem ako vy, ale my sa znovu chceme stretnúť s Jade a prasostrýkom Pey'Jom.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Naughty Dog už odstupuje zo spolupráce na The Last of Us seriáli 94
- Microsoft prepustil 9000 zamestnancov pre AI, jeden z vedúcich im odporúča obrátiť 119
- Zomrel herec Michael Madsen známy z Tarantinoviek a kopy hier 26
- Stop Killing Games petícia prekročila 1 milión podpisov 61
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 122
- V Číne sa odohral prvý futbalový zápas autonómnych AI robotov 16
- Júlové hry 17
- Battlefield 6: EA údajne mieri na 100 miliónov hráčov, vývojári tomu neveria 69
- Fanúšikovský remake Counter-Strike 1.6 s názvom CS: Legacy narazil na právne probl 19
- Zomrel Julian McMahon, ktorý stvárnil Doctora Dooma 19 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
PS4 Xbox One Switch Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Montpellier Štýl: Akčná Adventúra |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|