Beyond Good and Evil 2 má nového kreatívneho vedúceho |
Po tom, ako Ubisoft vydal Skull and Bones, ostal mu v skrini už len jeden kostlivec a to Beyond Good and Evil 2
Po tom, ako Ubisoft vydal Skull and Bones, ostal mu v skrini už len jeden kostlivec a to Beyond Good and Evil 2. Projekt, ktorý sa vyvíja už od roku 2008 a zrejme niekoľkokrát zmenil celý koncept, si Ubisoft stále drží a stále ho plánuje dokončiť. Naznačuje to aj prijatie Fawzi Mesmara ako kreatívneho vedúceho titulu a aj to, že Francide Coldeboeuf prebral funkciu producenta hry.
Znamená to aj to, že titul je vo vývoji a podľa posledných informácií sa znovu rozbehol, keďže ako dostali Fawziho, tak sa do tímu vrátili ľudia, ktorí si od neho dali pauzu s Price of Persia: The Lost Crown. Mimochodomm Fawzi pracoval v DICE, Kingu, Gamelofte.
Nevieme presne, aký štýl nakoniec hra ponúkne, ale naposledy to mal byť kooperačná akcia. Ale minimálne posledná ukážka dostala pozitívnu spätnú väzbu od vedenia a vraj prekročila určitý interný míľnik. Nevieme však, či sa hra dostala do alpha štádia alebo či si len odsúhlasili koncept hry a začnú to robiť od začiatku.
Pripomeňme si trailer z roku 2018:
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 17
- RECENZIA: Ninja Gaiden 4 41
- RECENZIA: The Outer Worlds 2 31
- Shuhei Yoshida tvrdí, že grafický výkon v PlayStation konzolách dosiahol svoj limi 73
- RECENZIA: Darkenstein 3D 11
- Sarah Bond: Nový Xbox bude veľmi hi-end a veľmi prémiový 110
- Bližší pohľad na novú verziu PlayStation 5 Pro a aj nový Dualsense 25
- Samsung: Miniaturizácia procesorov už takmer skončila, ďalšie zmenšenia už ponúknu 55
- Battlefield 6 predstavuje prvú sezónu 79
- Vianočná ponuka Orangeu prináša konzoly, Rephone a kopec iných ponúk 18 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Switch Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Montpellier Štýl: Akčná Adventúra |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |
















