PRIHLÁS

Wolfenstein približuje multiplayer

Endrant štúdio priblížilo svoju časť Wolfensteinu a to multiplayer, ktorý ponúkne osem máp, tri classy, odomykateľné upgrady, Veil sily a ďalšie veci.

pridal saver 31.7.2009 o 16:36 pod hry
Wolfenstein približuje multiplayer

HRY > NOVINKY >

Endrant štúdio priblížilo svoju časť Wolfensteinu a to multiplayer, ktorý ponúkne osem máp, tri classy, odomykaľné upgrady, Veil sily a ďalšie veci.

V novej hre sa jedna zo štandardných WWII strán zmení, hráči budú namiesto spojencov hrať za Resistance, teda odboj, druhá strana Axis, teda nacisti ostáva nezmenená. Na výber bude jeden z troch classov - vojak, medik, inžinier, kde každý bude mať iné sily a špecifické úlohy v tíme. 

Samotné módy budú ponúkať spojenie dvoch svetov a to štandardného a Veil sveta, medzi ktorými sa hráči budú môcť prepínať aj v hre a využívať jeho sily. Jedinou možnosťou, ktorá v multiplayerovej hre nepôjde, bude spomalenie času. Mapy nebudú kópiami lokalít zo single kampane, ale špecificky navrhnuté rozmanité prostredia.

Z módov môžeme čakať štandardný Team DeathMatch, Objective a Stopwatch. V Objective móde sa jeden z tímov bude snažiť splniť jednu alebo viac úloh, zatiaľ čo druhá strana sa ich bude snažiť zastaviť. Stopwatch bude obmena Objective módu, ale v polčase sa úlohy oboch strán vymenia. Kto splní úlohy rýchlejšie, vyhráva.

Tentoraz už nebude víťazstvo záležať len od toho, kto vie lepšie zaobchádzať so zbraňami, ale od toho, kto dokáže lepšie využívať Veil sily a vyberie si odomykateľné upgrady, ktoré budú najlepšie zodpovedať jeho štýlu hry. Treba rátať aj s tým, že pri upgradovch môžete mať vždy aplikovaný len jeden pre každú kategóriu - zbraň, vec alebo Veil silu. A teda upgradnúť budete môcť napríklad silu alebo presnosť zbrane, čas nabíjania alebo recoil atď.

Hra vychádza 18. augusta pre PC, Xbox360 a PS3.





Páči sa mi!

Zaradené pod: xbox, ati






Xbox 360
PC
PS3

Vývoj: Activision / Raven
Štýl: Akcia
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania:  2009
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Ps plus nový účet best value (2)
Čaute, chcel by som kamarátovi kúpiť plusko. Som r...
|Hladam spoluhracov amigalive.c... (0)
Nema niekto zaujem zahrat stare hry z cias amigy? ...
|Papercraft / papierové vystrih... (6)
Ak vás baví skladanie papierových vystrihovačiek (...
|Dayz cz/sk server (2)
Stiahol som si opäť DayZ a celkom ma to chytilo, v...
|Ľudia vie mne niekto poradiť h... (3)
Ale dobre hry čo sa vôbec neplatia ale sú zadarmo ...
|Sector hraje ... (129521)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (45526)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Playstation 5 (2171)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Screenshots (66230)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Serialy (17963)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (54700)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk