Wolfenstein dostal dátum, bude v sebe mať prístup do beta testu Doom! |
Bethesda práve spolu s ohlásením dátumu pre Wolfenstein New Order naznačila príchod nového pokračovanie Dooma.
Bethesda práve spolu s ohlásením dátumu pre Wolfenstein New Order naznačila príchod nového pokračovanie Doom série.
Samotný Wolfenstein: The New Order vyjde 20. mája v USA a 23. mája v EU, a zažijeme v ňom nové dobrodružstvo BJ Blaskowicza a jeho cestu novou nacistickou ríšou, ktorá sa vytvorila po vyhranej druhej svetovej vojne. Bude to epické dobrodružstvo, ktoré prenesie základy čisto akčnej série do moderného spracovania.
K tomu, ak si hru predobjednáte, dostanete vstup do Doom Beta, teda do uzatvoreného beta testu nového pokračovania Dooma, ktorý zjavne stratil číslovku 4 a bude zrejme reštartom ďalšej klasickej FPS série. Bethesda napriek spomenutiu názvu nepovedala o hre ani slovo, dokonca nespomenula ani platformy. Tie budú zrejme všetky rovnaké ako pri Wolfensteinovi. Rovnako nedáva beta testu ani dátum, ale môžeme čakať, že ho uvidíme ešte v lete. Začiatok predstavovania Dooma by sme čakali hneď po vydaní Wolfensteina a teda na E3.
Čo o Doomovi vieme, je to, že sa vyvíjal dlhé roky, niekoľkokrát reštartoval a vždy portoval na nový id soft engine. V roku 2012 sa objavil veľký leak záberov prostredí z hry.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 58
- RECENZIA: The Division: Resurgence 29
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 63
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- The Blood of Dawnwalker sa predstavuje 63
- GTA VI nebude mať skutočné značky, Take-Two potvrdilo pokračovanie tradície série 45
- RECENZIA: Aphelion 14
- Článok: Logitech G512 X 75 herná klávesnica 15
- RECENZIA: Crown of Greed 2
- Yoshi-P: Final Fantasy XIV tu bude aj po mne či mojom konci kariéry 0 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
PC PS3 Vývoj: Activision / Raven Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















