Tučná princezná ukazuje recenzie a čaká na patch |
Dlhoočakávaná kreslená multiplayerová arkádovka Fat Princess je konečne vonku, prvé recenzie ju už predstavujú a prvé ohlasy hráčov jej vytýkajú lag a problémy s pripojením. Autori sľubujú patch.
Dlhoočakávaná kreslená multiplayerová arkádovka Fat Princess je konečne vonku, prvé recenzie ju už predstavujú a prvé ohlasy hráčov jej vytýkajú lag a problémy s pripojením. Autori sľubujú patch, ktorý fixne pripojenie, lag, hostovanie, skórovanie, chýbajúcu princeznú na niektorých leveloch, rebríčky, raninig. Žiaľ žiadny dátum ešte nedokážu uviesť.
Eurogamer už titul ohodnotil a dal prekvapivo málo - 6/10, no majú na to svoje dôvody. Hra vraj zo začiatku oslní farbičkami a milou grafikou, ale to sa čoskoro vytratí a ostane len prázdno. Multiplayer je podľa recenzie príliš chaoticky na vyžadovanú kooperačnú hru. Zaujímavé nápady neprerazia cez malé zameranie, vyváženie a spád. Možno vám ale viac sadne hodnotenie IGN s 9/10, ktorí sa na hru pozerali menej prísne a páčila sa im po všetkých stránkach, nie je síce dokonalá, ale zábavná a pekná.
Update: Pridal sa aj Gamespot a ten ohodnotil na 7.5, kde do mínusov dali nestabilitu multiplayeru a nevyváženosť postáv, ale vyzdvihli krvavosť titulu a rôzne zábavné zbrane.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 61
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 125
- RECENZIA: Tainted Grail: The Fall of Avalon 11
- Fake AI startup používal k odpovediam 700 indických inžinierov 25
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- RECENZIA: F1 25 14
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67 zobraziť viac článkov >
PS3
Vývoj: SCEE / Titan Studios Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|