PRIHLÁS

Prequel Dark Void exkluzívne pre DS

Tak retro ako len môže byť.

pridal spacejunker 23.12.2009 o 12:46 pod hry
Prequel Dark Void exkluzívne pre DS

HRY > NOVINKY >

Capcom otvoril časový portál a priamo z Bermudského trojuholníka, kam je zasadená vertikálna akcia Dark Void, vytiahol skrolovačku zo starej školy Dark Void Zero a to takej starej, že keď ju budete chcieť spustiť, budete musieť oprášiť kartridge fúkaním do mikrofónu!

Dark Void Zero je prequelom k multiformátovému titulu Dark Void od Airtight Games, bude rozprávať príbeh prvého člena odboja Rustyho, ktorému pomáha Nikola Tesla s rôznymi upgradmi v boji proti krutovláde mimozemskej rase Strážcov.



Capcom vsadil na retro štýl s 8-bitovou prezentáciou a ozvučením. Dark Void Zero bude ako vystrihnutá z čias dávno minulých, čomu bude zodpovedať (pravdepodobne) aj vysoká obtiažnosť. Hra bude obsahovať tri veľké levely, každý s vlastnou sadou nepovinných úloh, poschovávaných upgradov, power-upov a záverečným bossom. Rusty bude páliť po Strážcoch šesticou zbraní a po plošinkách bude skákať aj s pomocou Jet Packu.

Dark Void Zero bude k dispozícii v priebehu januára exkluzívne pre DS v rámci distribučného kanálu DSiWare za 500 bodov.





Prequel Dark Void exkluzívne pre DS  Prequel Dark Void exkluzívne pre DS  Prequel Dark Void exkluzívne pre DS
Prequel Dark Void exkluzívne pre DS  Prequel Dark Void exkluzívne pre DS  Prequel Dark Void exkluzívne pre DS
Prequel Dark Void exkluzívne pre DS  Prequel Dark Void exkluzívne pre DS  Prequel Dark Void exkluzívne pre DS
Páči sa mi!






Prequel Dark Void exkluzívne pre DS
DS

Vývoj: Capcom / Other Ocean
Štýl: Akcia
Dátum vydania:  január 2010
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Pc nenačíta windows (21)
Zdravím, dnes som asi po mesiaci zapol desktop PC ...
|Ps1 ps2 handheld (5)
Ahojte, vie mi niekto odporučiť alebo pomôcť s výb...
|Warhammer 3 - aktualizovanie m... (0)
Ahojte chcel by som sa spýtať či niekto z Vás nemá...
|Battlefield 6 - recepty, rady,... (0)
B6 mám od vydania, ale chodím do práce, takže mám ...
|Wow retail drakthul (5)
Čaute, rozhodol som sa skúsiť retail wow po veľmi ...
|Filmy filmy filmy film... (47902)
O filmoch. Hádam chápete....
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (44624)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Sector hraje ... (127520)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Screenshots (64380)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Hudba (1)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Svet, ukrajina, vojny ... (45097)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk