Reach predstavuje beta mapy |
Beta test Halo Reach sa blíži a po zbraniach prezentuje Bungie mapy.
Beta test Halo Reach sa blíži a po zbraniach prezentuje firma Bungie mapy, ktoré uvidíme. Budú štyri: Swordbase, Powerhouse, Overlook a Boneyard. Prvé dve budú mapami pre tradičné herné módy ako Slayer a Headhunter. Oproti tomu Overlook je vystrihnutá priamo z kampane Reachu a ponukne iný štýl a nový mód Generator Defense. Posledná mapa - Boneyard - je zatiaľ pod rúškom tajomstva, je určená pre mód Invasion.
Každá mapa je iná a je vybraná, aby si Bungie otestovala ako herné módy, tak aj rôzne počty hráčov v súbojoch. Rovnako sa budú striedať a kombinovať vonkajšie a vnútroné boje. Všetky mapy budú ľudsky zamerané, keďže beta multiplayer bude čisto pre ľudí. Druhá rasa Elite príde až vo final hre.
S novinkami ako šprint a jetpack sa tentoraz výrazne zmení gameplay a hráči si budú musieť zvykať. Beta multiplayer začne 3. mája pre majiteľov HALO: ODST.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 264
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 233
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 270
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 105 zobraziť viac článkov >
|
Xbox 360
Vývoj: Microsoft / Bungie Štýl: Akcia
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













