Psychopat Kane a lynčovač Lynch sa vracajú |
Určite ste už hrali demo a určite sú vaše názory na tento titul rozmanité.
Určite ste už hrali demo a určite sú vaše názory na tento titul rozmanité. Totiž Kane and Lynch 2 sa vymyká bežnému štandardu titulov, posúva svoj štýl tam, kde nik iný ešte nebol - do reportáže. Dnes nám túto reportáž približuje nový trailer, nové zábery a nové developer video.
Kane, zapni tú kameru!
V skutočnosti zatiaľ nevieme, kto celý čas drží kameru, ale tento obetavý reportér bude po boku Kane a Lyncha po celý čas. Bude sledovať každý ich pohyb, bude sa skrývať za ich chrbát a opatrne cez plece kamerovať prestrelky, do ktorých sa dostávajú, situácie, v ktorých uviaznu a aj radikálne riešenia ich problémov. Na kamere sa bude objavovať krv, pri zásahoch sa bude signál strácať a obraz kockatieť. Nakoniec vzhľadom na to, že zábery sú verejné, niektoré veci budú musieť byť cenzúrované.
Ak sa vám štýl rozpadávajúceho sa obrazu kamery nebude páčiť, môžete si filtre vypnúť, stratí sa kamerový nádych a efekty na obraze zmiznu a dostanete štandardnú akciu z pohľadu tretej osoby, aj keď pohyby v štýle kameramana stále ostanú.
Z našej preview verzie, čo máme, môžeme len zhodnotiť, že hra má štýl, príbeh vyzerá zaujímavo aj keď žiaľ levely sú založené na tom, že do každej miestnosti kam vôjdete, nabehnú nepriatelia, aby sa hneď sa poskrývali za prekážami a ostreľovali vás z každej strany. Postupne to tak dostáva nádych prílišného stereotypu a miestami až otravuje. Možno plná hra pridá viac rozmanitosti, ale gameplay by sme neocenili tak ako OXM.
Prvú recenziu totiž už magazín OXM zverejnil a hre udelil 9/10. Vyzdvihuje hlavne zvukovú stránku, oceňuje dizajn levelov a detailom v nich a svoje spravil aj najvýraznejší prídavok do hry a to online co-op.
Kane & Lynch 2 vychádza koncom augusta pre PC, Xbox360 a PS3.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 49
- Nové zľavy pred Vianocami 31
- Avatar: Oheň a Popol má zatiaľ najnižšie hodnotenia zo série 40
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 87
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 58
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49
- Warner Bros. oficiálne zamietol ponuku Paramountu, Netflix rozbehol promo kampaň 31
- LEGO výpredaje začali 7
- Epic rozdáva Jotunnslayer: Hordes of Hel 17 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Square Eidos / IO Interactive Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||




















