Detaily o novom dobrodružstve Lary Croft |
21-ročná, stroskotaná na ostrove, neskúsená v boji.
Podľa nový informácii z článku v magazíne Game Informer bude nová Lara Croftová veľmi sľubná. Survival akčný štýl spojený s RPG upgradmi, otvoreným prostredím ostrova, vylepšovaním zbraní, brutálnymi scénami. Zatiaľ vieme:
- Lara bude mať v hre 21 rokov.
- Titul nie je len herný reboot, ale kompletný reštart značky. Dôsledok toho bude napríklad absencia Lara Croft modelky.
- V titule budú brutálne smrti. Napríklad muž bodne Laru do hrude a následne keď bude mŕtva, jej zavrie oči, iná scéna ukazuje kameň padajúci na jej nohu v pasci predtým ako jej ďalší padne na hlavu. Bude to drsné.
- Crystal Dynamics zatiaľ nehovorí o zbraniach, ale vieme o prítomnosti luku, brokovnice a pištole,
- Hra už nebude mať autotarget, ten nahradí voľné mierenie.
- Hra bude v otvorenom priestore na ostrove, Lara môže ísť, kam chce a prebojovať sa k cieľu akoukoľvek cestou.
- Titul prinesie vývoj Lary ako emocinálne, tak aj gameplayom. Gameplay sa bude postupne upravovať ako bude Lara získavať skúsenosti v prežití v krutých podmienkach. Lara bude nachádzať nové náradie, vybavenie a vylepšovať svoje schopnosti. Rovnako sa budú zlepšovať aj jej atletické zručnosti, čo jej otvorí cestu vpred. Dostane sa cez dovtedy neprekonateľné prekážky.
- V hre sú aj kempy, kde bude môcť Lara kombinovať veci, ktoré získala a vytvárať nové vybavenie napríklad luk (teda podobný systém ako pri Dead Rising 2) a rovnako sa tu otvorí prístup k skill systému postavy. Kempy budú slúžiť aj na rýchle prechádzanie medzi lokalitami, aby sa minimalizovali dlhé cesty hore dole.
- Lara bude musieť zbierať jedlo a vodu, aby prežila.
- V hre budú aj ľudia a to ako zo stroskotanej lode, tak aj obyvatelia ostrova. Arty nám naznačujú, že na ostrove budú niečo ako mutanti, zombie mutanti, alebo niečo podobné.
Titul uvidíme budúci rok na PC, Xbox360 a PS3, volať sa bude Tomb Raider.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- YouTube blokuje prehrávanie videa v prehliadačoch pri zamknutej obrazovke na mobil 108
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 42
- Nový Xbox Magnus má byť hybridná PC konzola 134
- The Last of Us seriál bude mať zrejme len tri série 97
- CXMT ide proti prúdu, predáva lacné DDR4 pamäte 52
- Nvidia vraj nevydá Super verzie grafík, meškať má aj generácia RTX 60 Rubin 129
- PGS bolo odkúpené Smarty reťazcom 55
- Nový Xbox je v pláne na koniec roka 2027 90
- Honor Power2 kopíruje dizajn iPhonu 17 Pro až tak, že pridal nefunkčnú kameru, aby 43
- Marketing GTA VI začne v lete, šéf Take 2 verí, že sa hra neodloží 50 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Eidos / Crystal Dynamics Štýl: Akčná Adventúra Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||








-6550663-40.jpg)





