Project Hell postupuje, ukazuje katakomby |
Autori z Techlandu okrem retail produktov pracujú aj na menšom Projekte Hell. Ten je viac otvorený komunite a autori priebežne ukazujú a komunikujú o svojich pokrokoch.
HRY > NOVINKY >
Autori z Techlandu okrem retail produktov pracujú aj na menšom Projekte Hell. Ten je viac otvorený komunite a autori priebežne ukazujú a komunikujú o svojich pokrokoch. Môžete to sledovať na stránke sharpenyouraxes.com, kde najnovšie pribudlo video z motion capturingu .
Autori k tomu ukázali aj ako navrhujú katakomby a už predstavili aj prvých nepriateľov, aj zbrane, s ktorými ich rozsekáme. Hra bude totiž sekačka s pohľadom z prvej osoby umiestnená do fantasy prostredia a fungujúca na vylepšenom engine z Dead Island. Vyjde v priebehu budúceho roka.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Pragmata 67
- Microsoft znížil požiadavky na vysoké zisky Xboxu, nová šéfka sa preto už pozerá n 49
- Ukradnuté dáta ukázali tržby GTA Online a Red Dead Online 70
- Bývalý vývojár GTA 6 krotí očakávania od grafiky hry, trailery neukazujú finálnu p 61
- Leak zo zrušenej Metro 4 hry 37
- Článok: ROG FLOW Z13-KJP 14
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis sa podľa insiderov odkladá, Lara Croft si vraj poč 21
- Crimson Desert dostal nový patch, vylepšuje objavovanie sveta 40
- Článok: Lenovo LOQ 15AHP10 10
- Nové zľavy boli spustené 1 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Techland / Techland Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||












