Minecraft dostáva online službu a retail balenie |
Mojang práve predstavil dve nové inkarnácie Minecraftu, jedna je pre PC a bude to online služba Minecraft Realms a druhá je retail balenie Minecraftu pre Xbox360.
Mojang práve predstavil dve nové inkarnácie Minecraftu, jedna je pre PC a bude to online služba Minecraft Realms a druhá je retail balenie Minecraftu pre Xbox360.
Minecraft Realms bude predplatená online služba pre PC verziu s mesačným poplatkom 10 až 15 dolárov. Hráči budú môcť hostovať svoj vlastný Minecraft svet priamo v Mojangu a pozývať do neho svojich priateľov. Nebudú musieť teda vytvárať vlastný server, ktorý by išiel, len keď máte pustené PC. Hra sa týmto prakticky stane MMO. Mojang pripravuje ako PC verziu, tak aj mobilnú verziu, tá bude jednoduchšia.
Medzitým dostal Minecraft pre PC aj Redstone Update v 1.5.
Xbox360 oproti tomu dostáva retail edíciu nazvanú Minecraft: Xbox 360 Edition, ktorá bude obsahovať aktuálnu verziu hry na Xbox Live aj nový Skin Pack 4. Edícia vychádza v US 30. apríla za $19,99.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Severná Kórea má opäť svoj jediný Steam bod, tajomný hráč sa po absencii znovu vrá 43
- Filmová recenzia: Predátor: Zabijak zabijakov 31
- Problémy s chladením PlayStation 5 konzoly sa zrejme rozširujú 81
- Asus omylom spojil RTX 50 a RX 9070 XT do jednej grafickej karty 17
- Brian O’Conner sa vráti do posledného Fast and Furious filmu 56
- Cheater vo Fortnite dostal pokutu 175 000 dolárov a doživotný zákaz - Epic Games p 51
- Začal letný vypredaj na Steame 40
- PlayStation čelí hromadnej žalobe v Holandsku za vysoké ceny digitálneho obsahu 123
- AI by vám odrezalo prívod kyslíku, aby zabránilo svojmu vypnutiu 33
- Resident Evil: Requiem ukázal ďalšie detaily 63 zobraziť viac článkov >