Obálka FIFA 14 pre CZ a SK predstavená |
Prvýkrát od roku 2008 bude mať česká verzia FIFA série na obale domáceho hráča. Samozrejme, je to český hráč Michal Kadlec.
HRY > NOVINKY >
Prvýkrát od roku 2008 bude mať česká verzia FIFA série na obale domáceho hráča. Samozrejme, je to český hráč Michal Kadlec, obrana Fenerbahce Istanbul. K tomu séria obsahuje aj kompletný český narodný tím.
Kadlec si podľa PR správy na sústredenia nosí aktuálnu verziu FIFA hry, konzolu a HD projektor, aby si mohol užívať hranie tak ako doma. Baví ho hlavne vytváranie vlastného Ultimate Teamu a vyzýva českých a slovenských hráčov, pretože ak sa s ním niekdy stretnete online, cez jeho obranu sa ťažko dostanete.
Kadlec bude na obálke v drese Českej Republiky vedľa Messiho v drese FC Barcelona. FIFA 14 vychádza v septembri a obálka bude platiť pre naše lokálne verzie pre PC, Xbox360 a PS3.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 43
- Aké sú ceny grafických kariet? 140
- Battlefield 6 ukázal prvý trailer s kampaňou 90
- Armáda SR nakupuje konzoly, Call of Duty a ďalšie hry za 40 000 eur 73
- Zomrel legendárny spevák Ozzy Osbourne, zahral si aj v hrách 90
- RECENZIA: Tony Hawk's Pro Skater 3 + 4 14
- Filmy a seriály v druhej polovici roka 21
- Rusko od roku 2026 zavedie pokuty za platby kryptomenami 53
- Battlefield 6 sa predstavil prvým trailerom 73
- VIDEO : Predator Badlands - filmový trailer 87 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: EA Sports / EA Canada Štýl: Šport Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|