Pohľady na Battlelog a Battlescreen v Battlefielde 4 |
Battlefield 4 tentoraz rozširuje svoje Battlelog možnosti, pridáva sekundárnu obrazovku v podobe Battlescreenu pre nextgeny a PC.
Battlefield 4 tentoraz rozširuje svoje Battlelog možnosti, pridáva sekundárnu obrazovku v podobe Battlescreenu pre nextgeny a PC.
V základe čakajte vylepšenia systému z Battlefield 3, kde na PC Battlelog ostáva na webe, rozširuje sa, k tomu na starých konzolách mu pribúdajú funkcie, ktoré malo doteraz len PC a celé to dopĺňa Battlescreen web aplikácia pre Xbox One, PS4 a PC verzie hry, kde si môžete počas bojov zobraziť na tablete/pc/mobile mapu a sledovať aktivitu na mape aj na ňom. Okrem toho budete môcť klikaním vymeniť aj výzbroj, pozrieť štatistiky a vyberať servre. Aplikáciou sa budú dať skenovať QR kódy na jednoduchšie sa prihlasovanie do Originu pri konzolových verziách.
K tomu autori ešte experimentujú s Xbox One Snap funkcionalitou, ktorá umožní priamo na obrazovke spustiť ďalšiu aplikáciu. Nekonkretizovali, či priamo na prepínanie Battlescreenu ak nemá užívateľ tablet, alebo na pridanie zobrazovania malého výrezu na kraji obrazovky popri hre.
Battlefield 4 vychádza koncom októbra na PC, Xbox360 a PS3, pri vydaní nextgen konzol PS4 a Xbox One príde aj na ne.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Saros 53
- Nové zľavy boli spustené 5
- Vivat Slovakia je teraz na Steame za menej ako 1 euro 91
- Porovnanie pôvodného Assassin's Creed Black Flag a nového remaku 47
- Microsoft zlacnil Game Pass Ultimate a PC Game Pass 68
- Assassin's Creed Black Flag Resynced sa predstavuje 94
- Čo prinesie Assassin's Creed Black Flag Resynced? 85
- RECENZIA: Ghost Master: Resurrection 2
- RECENZIA: Sudden Strike 5 10
- RECENZIA: Tides of Tomorrow 1 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One Vývoj: EA / DICE Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













