Diablo III spáli aukčný dom |
Budúci rok skončia machinácie s predmetmi a hráči si jedinečné nálezy budú musieť vybojovať.
Súčasťou pekelnej akčnej RPG Diablo III je aj aukčný dom, ktorý sa ale evidentne neosvedčil a tak sa Blizzard rozhodol, že ho zruší.
Pôvodným zámerom tvorcov bolo vytvoriť vhodný a zabezpečený systém obchodovania, ktorý ale nesplnil očakávania a namiesto prínosu sa stal problémom. Aukčný dom si síce našiel svojich priaznivcov, ale súčasne podkopal kľúčovú zložku hry, zabíjať monštrá kvôli jedinečným nálezom. Preto sa vývojári rozhodli upustiť od manipulácie so zlatom aj reálnymi peniazmi v aukčnom dome. Taká je aspoň verzia Blizzardu, zrejme však úlohu zohráva aj fakt, že aukcie skrátka nepriniesli spoločnosti predpokladané zisky a zbytočne podráždili komunitu.
Aukčný dom nahradí nový systém zbierania predmetov, Loot 2.0, ktorý je pripravovaný súbežne s expanziou Reaper of Souls a má byť ústretovejší a priniesť hráčom väčšie zadosťučinenie.
Aukčný dom vyhorí do tla 18. marca 2014.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 12
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 42
- Čína sprísnila vývoz kľúčovej suroviny pre čipy, ceny pamätí a SSD môžu ísť znovu 57
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 65
- Steam Machine ukazuje prvé CPU benchmarky, výkon je výrazne nad Steam Deckom, ale 66
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 78 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Blizzard Entertainment / Blizzard Štýl: RPG Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














