Parrot Bebop je nasledovníkom AR Drone, má aj podporu Oculus Rift |
Parrot Bebop je nasledovníkom AR Drone 2.0 s decentnými upgradmi, s vlastným ovládačom, podporou Oculus Rift a 1080p kamerou.
Parrot Bebop je nasledovníkom AR Drone 2.0 s decentnými upgradmi, s vlastným ovládačom, podporou Oculus Rift a 1080p kamerou. Presnejšie kamera bude mať f2.2 šošovku so 180 stupňovým pohľadom a 14mpx senzor, ktorý umožní 1080p nahrávanie videa, ktoré bude nahrávané na vstavanú 8GB Flash pamäť v MP4 formáte.
Bebop má k tomu aj podporu GPS, Glonass, Galileo systému, ktoré mu umožnia vrátiť sa späť odkiaľ odletel ale má aj GNSS čip, ktorý umožní naplánovať cestu na vlastný let. Znovu má ale slabú batériu a lietať vydrží len 12 minút.
Celé je to kompatibilné s mobilnými aplikáciami AR.Free Flight, ovládateľnými cez mobily, tablety a PC, ale tentoraz Parrot pridáva aj Skycontroller, ktorý umožní ovládanie joystickmi, ak tomu má silnejšie wifi čo zaručí väčší a vyšší dolet. Ku Skycontrolleru si môžete pripojiť Oculus Rift a plne si vychutnávať let z prvého pohľadu.
Vylepšená je aj konštrukcia tela, ktoré vďaka skleným vláknam spevňujúcim ABS plast vyzerá ako hliník. Celé telo je teraz menšie a tenšie. Samozrejme celé to má dopad na cenu. Tá je zatiaľ otázna, ale môžeme čakať okolo 500 po 700 dolárov.
Parrot Bebop vyjde v štvrtom štvrťroku 2014.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 17
- RECENZIA: Ninja Gaiden 4 41
- RECENZIA: The Outer Worlds 2 33
- Shuhei Yoshida tvrdí, že grafický výkon v PlayStation konzolách dosiahol svoj limi 73
- Samsung: Miniaturizácia procesorov už takmer skončila, ďalšie zmenšenia už ponúknu 61
- RECENZIA: Darkenstein 3D 11
- Bližší pohľad na novú verziu PlayStation 5 Pro a aj nový Dualsense 25
- Sarah Bond: Nový Xbox bude veľmi hi-end a veľmi prémiový 110
- Vianočná ponuka Orangeu prináša konzoly, Rephone a kopec iných ponúk 18
- Battlefield 6 predstavuje prvú sezónu 79 zobraziť viac článkov >
















