This is the Police - strategická adventúra s hlasom postavy Duke Nukem |
V hre si tak svoje odkrúti aj herec Jon St. John, najskôr sa ale musí presadiť na Kickstarteri.
Na Kickstarter práve dorazil ďalší projekt z radu tých, ktoré sa môžu pochváliť známou osobnosťou na svojom zozname. Týmto projektom je strategická adventúra This is the Police, ktorej reputáciu dotvára herec Jon St. John - hlas postavy Duke Nukem.
Hlavným hrdinom celej hry je komisár Jack Boyd. Na krku má už pekných pár desiatok rokov policajnej praxe, pričom mu do dôchodku zostáva celých 180 dní. Svoje posledné dni však nechce stráviť v úzadí a rozhodne sa počas posledných šiestich mesiacov splniť si svoj sen - získať pol milióna dolárov, a to akýmkoľvek spôsobom. Vždy je tu možnosť korupcie, no Jack sa rozhodne ísť na to s chladnou hlavou. Ako komisár má prístup k všetkým informáciám o príjmoch. Úplatky, zbrane, predaje drog, vraždy Mafie, podlácanie - Jack má už dosť hrania sa na dobrého. Je odhodlaný ísť do čohokoľvek, no len vy rozhodnete, ako ďaleko.
Vývojári z bieloruského štúdia Weappy o hre ohovoria ako o kombinácii adventúry so stratégiou, ktorá sa bude točiť okolo moci, korupcie a rozhodnutí. Po strategickej stránke hry autori spomínajú napríklad situáciu, kedy pod seba dostaneme niekoľko jednotiek, ktoré budeme musieť rozposlať na rôzne misie. Z pohľadu adventúry zase budeme musieť preskúmavať vzťahy medzi postavami, narážať na rôzne zločiny, pozdĺž nekoľkých scenárov, pričom sa nevyhneme ani tlačovým konferenciám.
This is the Police je vo vývoji pre PC, pričom ak sa autorom podarí dotiahnuť kampaň na Kickstarteri do úspešného konca, hru plánujú dokončiť do decembra 2015. V kampani požadujú 25 000 dolárov, z čoho sa im zatiaľ podarilo vybrať niečo málo cez $2000, no do konca zostáva ešte 29 dní.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Prvé zábery z nového Highlander filmu s Henrym Cavillom 36
- Celá prvá séria Fallout seriálu je voľne dostupná na YouTube 22
- Podľa analytika Goldman Sachs je to len začiatok: ceny RAM prudko rastú a zdražova 94
- Zomrela Catherine O'Hara zo Sám doma aj The Last of Us 33
- Filmová adaptácia hry Split Fiction už má scenár 43
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 27
- Rambo prequel sa už natáča, robí ho režisér Sisu 28
- Fallout 76 je dočasne zadarmo pri príležitosti finále seriálu 7
- RECENZIA: Sacred 2 Remaster 10
- RECENZIA: Dispatch 15 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: EuroVideo Medien / Weappy Štýl: Akčná Adventúra | |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













