PRIHLÁS

Vývojári Crackdown 2 odhaľujú detaily o ich novej hre Hollowpoint

Tešiť sa máme na online kooperáciu v náhodne generovaných úrovniach

pridal play3man 17.4.2015 o 14:06 pod hry
Vývojári Crackdown 2 odhaľujú detaily o ich novej hre Hollowpoint

HRY > NOVINKY >

Vývojári akčnej strieľačky v otvorenom svete Crackdown 2 prichádzajú na hernú scénu s ich ďalšou hrou. Crackdown 2 vyšiel ešte v roku 2010 pre Xbox 360, pričom v roku 2012 vyšla zatiaľ ich posledná hra a to Kinect Playfit. Medzičasom síce spolupracovali aj na ďalších tituloch, no so svojim vlastným prídu až tento rok. Na výstave Gamescom 2014 odhalili počas Sony konferencie ich novú hru s názvom Hollowpoint. Priamo počas konferencie sme sa však veľa informácií nedozvedeli a tak sme si museli počkať až na ďalšie detaily, ktoré práve dorazili. Po niekoľkých mesiacoch sa teda autori opäť ozývajú prostredníctvom oficiálneho PlayStation Blogu.

Hollowpoint je teda v skratke kooperatívna online záležitosť pre štyroch hráčov, ktorá kombinuje taktické prvky a akciu s procedurálne vytváranými úrovňami a nekonečnými hordami nepriateľov. Aj keď sa na svet hry budeme pozerať prevažne z boku, vo svojej podstate je stále v 3D. Postava sa ale hýbe iba po 2D priestore, v ktorom môžeme utekať, skákať či dokonca sa kryť, no prestrelky prebiehajú ako v 2D, tak aj v 3D prostredí, do ktorého sa môžeme prepnúť a využiť tak jeho hĺbku. Každopádne, tento koncept sa až nápadne podobá na ten z hry CounterSpy. Pri hre v kooperácii si budeme môcť zavolať na pomoc až troch spoluhráčov, pričom každý z nich môže bojovať v inej časti úrovne, respektíve v inej miestnosti.

Hollowpoint je v súčasnosti vo vývoji pre PlayStation 4 a PC, s predpokladaným dátumom vydania na koniec tohto roka.





Vývojári Crackdown 2 odhaľujú detaily o ich novej hre Hollowpoint   Vývojári Crackdown 2 odhaľujú detaily o ich novej hre Hollowpoint   Vývojári Crackdown 2 odhaľujú detaily o ich novej hre Hollowpoint
Vývojári Crackdown 2 odhaľujú detaily o ich novej hre Hollowpoint
Páči sa mi!






Vývojári Crackdown 2 odhaľujú detaily o ich novej hre Hollowpoint
PS4
PC

Vývoj: Paradox Interactive / Ruffian Games
Štýl: Akcia
Dátum vydania:  2015
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Gamepass na pc , odkial kupuje... (7)
Ahojte, odkial kupujete gamepass na PC? Vyskusal s...
|Arma reforger partia (0)
Čaute, hrá tu niekto Arma Reforger a mal by záujem...
|Call of duty vanguard (4)
Chceme hrat zo synom proti sebe a neviem priradit ...
|Hladam stvrteho partaka do gho... (0)
Caute, hladam stvrteho hraca do GRW, ktory by sa p...
|Ake ventilatory do fractal tor... (13)
Ahojte, chcel by som sa opytat, ake ventilatory...
|Filmy filmy filmy film... (47327)
O filmoch. Hádam chápete....
|Screenshots (63154)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (126012)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Hudba (1)
Fórum určené pre hudobné témy...
|Metal & rock (7994)
diskusia o tvrdej hudbe...
|Svet, ukrajina, vojny ... (40402)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk